Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

OYTracker Sistemi

Konu

bizim sunucularımız dışarıya kapalı aşırı saldırılardan dolayı, sadece gametracker a açık.

gametracker da hem türkiye hem dünya çapında sıralama görebiliyoruz faydası bu.

kendimiz aynı sistemi yapmamız için gametracker ile sorun yaşamamız gerekli, en son fakeplayer dan dolayı engellenen sunucularımız vardı hepsinin engelini açtılar şuan bir problem yok.

(16-01-2019, Saat: 05:07)SKYNLEXX* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-01-2019, Saat: 01:17)javandroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sadece kendi sunucularının kullanabileceği bir sistemle Türk'ün gücünü global dünyaya nasıl göstermeyi planlıyorsunuz ?
Neden elin gavurunun sistemini kullanalım?
O zaman Youtube'a girmeyelim herkes izleseneye girsin. Gametracker sadece Counter-Strike platformunda değil bir çok oyun platformunda sözü geçen bağımsız bir şirket. A firmasının sunucu doluluk oranına göre kurduğu bir sistemde, B firmasının hep gerisinde kalması durumunu düşünelim. Sonuclar I sunucusunun aleyhine olmasına rağmen herhangi bir haksızlık olmadan devam edeceğini düşünüyor musunuz? 
Forum mybb alt yapısına kurulu. Senin tabirinle "Elin gavurunun sistemi". Biraz daha ilerleyecek olursak internet, kullandığın bilgisayar ...
 Ne yani bunların aynısını yeniden mi yapalım? Bana kalırsa Amerika'yı tekrar keşfetmeye gerek yok. Bunların yerine başka işe yarar ne yapılabilir kısmına yönelirsek hem ülkemiz açısından hem de bilim dünyası açısından daha faydalı olacaktır.

C, Java, SQL
(16-01-2019, Saat: 15:37)javandroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-01-2019, Saat: 05:07)SKYNLEXX* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-01-2019, Saat: 01:17)javandroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sadece kendi sunucularının kullanabileceği bir sistemle Türk'ün gücünü global dünyaya nasıl göstermeyi planlıyorsunuz ?
Neden elin gavurunun sistemini kullanalım?
O zaman Youtube'a girmeyelim herkes izleseneye girsin. Gametracker sadece Counter-Strike platformunda değil bir çok oyun platformunda sözü geçen bağımsız bir şirket. A firmasının sunucu doluluk oranına göre kurduğu bir sistemde, B firmasının hep gerisinde kalması durumunu düşünelim. Sonuclar I sunucusunun aleyhine olmasına rağmen herhangi bir haksızlık olmadan devam edeceğini düşünüyor musunuz? 
Forum mybb alt yapısına kurulu. Senin tabirinle "Elin gavurunun sistemi". Biraz daha ilerleyecek olursak internet, kullandığın bilgisayar ...
 Ne yani bunların aynısını yeniden mi yapalım? Bana kalırsa Amerika'yı tekrar keşfetmeye gerek yok. Bunların yerine başka işe yarar ne yapılabilir kısmına yönelirsek hem ülkemiz açısından hem de bilim dünyası açısından daha faydalı olacaktır.
Çok pardon dostum Yabancıların avukatı olduğunu bilmiyordum [Resim: gulucuk_wd.png] "Elin gavurunun sistemi"nden kastım Gametrackerda türkçe desteği bile yok. Bu Youtube veya facebook vs vs etkilemez. Türkçe desteği olan bütün platformları destekliyorum herzaman. Bana göre çok boş konuşuyorsun. Burda bişey bilmeden laf kalabalığı yapıyosun. Ve bu senin hep negatif düşüncelerin. Biraz pozitif ol. Hayatta pozitif olursan herşeyi başarabilirsin dostum. Kolay gelsin sana [Resim: gulucuk_wd.png]

PHP Kod:
“I want everything to be beautiful when I open my eyes.” 
(16-01-2019, Saat: 16:24)SKYNLEXX* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neden elin gavurunun sistemini kullanalÇok pardon dostum Yabancıların avukatı olduğunu bilmiyordum [Resim: gulucuk_wd.png] "Elin gavurunun sistemi"nden kastım Gametrackerda türkçe desteği bile yok. Bu Youtube veya facebook vs vs etkilemez. Türkçe desteği olan bütün platformları destekliyorum herzaman. Bana göre çok boş konuşuyorsun. Burda bişey bilmeden laf kalabalığı yapıyosun. Ve bu senin hep negatif düşüncelerin. Biraz pozitif ol. Hayatta pozitif olursan herşeyi başarabilirsin dostum. Kolay gelsin sana [Resim: gulucuk_wd.png]
Ortada olumsuz olduğum veya birini savunduğum bir durum yok. Ancak sen kendinle çelişiyorsun. İlle de Türkçe diyorsun ama sistemin adını OYTacker koyuyorsun ki bu türkçe bir kelime değil tamamiyle gametrackerden esinlenilerek konulmuş bir isim. Her şeyi geçtim Web sitelerini doğru bulma/destekleme kriterin Türkçe dil desteğiyse vay haline. GitHub, GitLab, forumsalliedmods, Stackoverflow gibi nice sitelerde Türkçe dil desteği yok ama o sitelerin yararı geliştiriciler-yazılımcılar için tartışılamaz bile. Bir yazılımcı olarak senin de desteklemen lazım yoksa...

C, Java, SQL
(16-01-2019, Saat: 19:29)javandroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-01-2019, Saat: 16:24)SKYNLEXX* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neden elin gavurunun sistemini kullanalÇok pardon dostum Yabancıların avukatı olduğunu bilmiyordum [Resim: gulucuk_wd.png] "Elin gavurunun sistemi"nden kastım Gametrackerda türkçe desteği bile yok. Bu Youtube veya facebook vs vs etkilemez. Türkçe desteği olan bütün platformları destekliyorum herzaman. Bana göre çok boş konuşuyorsun. Burda bişey bilmeden laf kalabalığı yapıyosun. Ve bu senin hep negatif düşüncelerin. Biraz pozitif ol. Hayatta pozitif olursan herşeyi başarabilirsin dostum. Kolay gelsin sana [Resim: gulucuk_wd.png]
Ortada olumsuz olduğum veya birini savunduğum bir durum yok. Ancak sen kendinle çelişiyorsun. İlle de Türkçe diyorsun ama sistemin adını OYTacker koyuyorsun ki bu türkçe bir kelime değil tamamiyle gametrackerden esinlenilerek konulmuş bir isim. Her şeyi geçtim Web sitelerini doğru bulma/destekleme kriterin Türkçe dil desteğiyse vay haline. GitHub, GitLab, forumsalliedmods, Stackoverflow gibi nice sitelerde Türkçe dil desteği yok ama o sitelerin yararı geliştiriciler-yazılımcılar için tartışılamaz bile. Bir yazılımcı olarak senin de desteklemen lazım yoksa...
Fikrine katılıyorum

(16-01-2019, Saat: 19:29)javandroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Dostum sen olaya çok farklı bir açıdan bakıyorsun. Rank ile Github'un ne alakası var bunda? + olarak ben bir yazılımcı olarak değil, normal bi müşteri olarak yazıyorum. Herkes ingilizce bilmek zorunda değil. Çoğu server sahipleri belkide daha gametrackeri bile bilmiyordur. Ben bu konuyu sadece kendim için değil diğer sunucu sahipleri içinde açtım. Sen olaya Herşeyi salça edip yırtmaya çalışıyorsun :Gülücük Yaptığın şey cahillikten başka birşey değil emin ol.

PHP Kod:
java haklı. skynlexx yanlışsın.

today is the first day of the rest of your life
TRServerSınıflandırıcı olabilir google daki tags etiketleri gibi olsa iyi olur

(16-01-2019, Saat: 19:58)SKYNLEXX* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum sen olaya çok farklı bir açıdan bakıyorsun. Rank ile Github'un ne alakası var bunda? + olarak ben bir yazılımcı olarak değil, normal bi müşteri olarak yazıyorum. Herkes ingilizce bilmek zorunda değil. Çoğu server sahipleri belkide daha gametrackeri bile bilmiyordur. Ben bu konuyu sadece kendim için değil diğer sunucu sahipleri içinde açtım. Sen olaya Herşeyi salça edip yırtmaya çalışıyorsun :Gülücük Yaptığın şey cahillikten başka birşey değil emin ol.
Tartışmanın sonu bir yere varmayacak anlaşılan. O zaman bende yazılımcı olarak değil normal bir müşteri olarak yazıyorum. Sadece kendi fikrimi sundum ve güzel bir dille sana katılmadığımı belirttim. Ancak sen hep aşağılayarak karşılık verdin. Sanırım OYTracker'dan önce çözülmesi gereken daha mühim konular var.

C, Java, SQL
(16-01-2019, Saat: 15:37)javandroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O zaman Youtube'a girmeyelim herkes izleseneye girsin. Gametracker sadece Counter-Strike platformunda değil bir çok oyun platformunda sözü geçen bağımsız bir şirket. A firmasının sunucu doluluk oranına göre kurduğu bir sistemde, B firmasının hep gerisinde kalması durumunu düşünelim. Sonuclar I sunucusunun aleyhine olmasına rağmen herhangi bir haksızlık olmadan devam edeceğini düşünüyor musunuz? 
(16-01-2019, Saat: 20:30)javandroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-01-2019, Saat: 19:58)SKYNLEXX* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum sen olaya çok farklı bir açıdan bakıyorsun. Rank ile Github'un ne alakası var bunda? + olarak ben bir yazılımcı olarak değil, normal bi müşteri olarak yazıyorum. Herkes ingilizce bilmek zorunda değil. Çoğu server sahipleri belkide daha gametrackeri bile bilmiyordur. Ben bu konuyu sadece kendim için değil diğer sunucu sahipleri içinde açtım. Sen olaya Herşeyi salça edip yırtmaya çalışıyorsun :Gülücük Yaptığın şey cahillikten başka birşey değil emin ol.
Tartışmanın sonu bir yere varmayacak anlaşılan. O zaman bende yazılımcı olarak değil normal bir müşteri olarak yazıyorum. Sadece kendi fikrimi sundum ve güzel bir dille sana katılmadığımı belirttim. Ancak sen hep aşağılayarak karşılık verdin. Sanırım OYTracker'dan önce çözülmesi gereken daha mühim konular var.
Dostum benim kızdığım nokta şu. Sanki Türkler bişe yapamazmış gibi konuşuyorsun. Sürekli üste çıkıyorsun. Ben burda OYTracker yazdım diye illa oytracker diye bir ismi olacak diye bir kural yok. Benim istediğim sadece kendi sunucuları arasında bir rekabet rank sistemi olması. Ve senin bunu anlayamamam. Konuya herşeyi dahil etmen benim canımı sıkıyor. Ben gametrackerde türkçe desteği yok diyorum. Sen bana diyosun ozaman youtube yede girmeyelim. Yani benim anlatmak istediklerimi sen farklı yorumluyorsun. Haklı olduğun taraflar var. Ama Türkleri aşalayıcı kelimeler kullanmaktan vazgeç.

PHP Kod:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Panelden Chat Görüntüleme Sistemi [DEV İSTEK] MertS. 3 584 27-09-2019, Saat: 15:12
Son Yorum: XaRex
Eposta Degistirme Sistemi qRiLarq 18 647 08-05-2019, Saat: 14:22
Son Yorum: qRiLarq
destek sistemi kapatılsın UlubeyTR 14 716 18-03-2019, Saat: 13:14
Son Yorum: Smash
ortaklık sistemi OyunYoneticisi 17 635 04-03-2019, Saat: 15:42
Son Yorum: SKYNLEXX*
Özelleştirilmiş Adminlik Sistemi RuHSuZ 8 358 13-02-2019, Saat: 11:58
Son Yorum: OyunYoneticisi

Task