Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | [ - CS:GO Mod UFAK DEGİŞMELER - ]

Konu

Arkadaşlar Ekte Verdiğim menüye 1 2 skin ekleticem skinler aşşağıda bunu aynı şekil marketede koymayı unutmayın Gülmekten Ölüyorum

İstediğim 1 : Menünün içindeki ufak renkleri degişmek biraz renk katmak
İstediğim 2 : Menün içindeki TR ,gamma , mavicik,padişah gibi kasaları 35 e almanız diğer bıçakla awp kasasına ellemeyin 
İstediğim 3 : Menün içinde Belirli Bi Kill alınca toplu sat falan açılıyor o 350 350 yi 200 e alsanızda iyi olur 500 üde 350 ye
İstediğim 4 : Neonu Kasadan Çıkarmayı Kapatın yani kasadan çıkmasın ve fiyatını 15k yapın
İstediğim 5 : Ekteki Stiletto Knifei İstiyorum Fiyatı 400TL aynı şekilde markete ekleyin ama kasalardan çıkmasın
Şimdiden Yapanlara Çok Teşekkürler Seviyorum Hepinizi <3

.mdl v_stilettoknife.mdl (Dosya Boyutu: 1.52 MB | İndirme Sayısı: 0)
.sma csgomod1.sma (Dosya Boyutu: 78.7 KB | İndirme Sayısı: 2)
Nekadar ufak bir değişiklik bu tatlı tatlı  Hüsnü , WEBDiyonun maymunudur.

@#Respect Yapacakları iş maximum yarım saat ben bilmedigimden yapamıyorum .d şmdi dersen nerden biliyosun o zaman ben menüyü bozarım diye ellemiyorum

Tek bir konunuz olabilir premium üye olmadığınız sürece.

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | Katagorilerde ufak bir güncelleme yapılmıştır,detaylar; MawiLarq 1 331 26-02-2019, Saat: 10:19
Son Yorum: MawiLarq
Silinmiş Konu   | menüde ufak değişiklik playhard 13 699 01-02-2019, Saat: 10:11
Son Yorum: Kalipso22
Silinmiş Konu   | Nemesis mod (ufak bir problem) Gece Wavisi 2 271 28-12-2018, Saat: 20:02
Son Yorum: Kalipso22
Silinmiş Konu   | Ufak Jbmenu KnifeBlack 11 1,111 20-02-2018, Saat: 13:04
Son Yorum: ITenGriTR
Silinmiş Konu   | ufak bi istek KONYALI 1 495 16-02-2018, Saat: 23:21
Son Yorum: ITenGriTR

Task