Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | menüde ufak değişiklik

Konu

Arkadaşlar merhaba kullandığım bir menü var bir değişiklik yapmak istiyorum bilmediğim için yardım istiyorum sizden yardımcı olursanız şimdiden çok teşekkürler, Bir Csgo menüsü kullanıyorum menüde 90 tane skin var bunların hepsini alınca envanter menüye geliyor ve çok karışık oluyor bunu çözmek için envanter menü içinde menüler olmasını istiyorum yardımcı olursanız teşekkürler.
şu şekilde olursa iyi olur;
1-Ak47 menüsü
2-M4a1 menüsü
3-Awp menüsü
4-Bıçak menüsü
5-Deagle Menüsü
6-Usp Ve Glock menüsü
7-Diğer (buraya geriye kalan skinler P90, Scout, Mp5 Vs.)
Yardım edebilcek varsa şimdiden çok teşekkürler.

.sma sene_2001.sma (Dosya Boyutu: 78.88 KB | İndirme Sayısı: 5)
MalcolM - X Gaming Community ®

» Server İP : 213.238.173.52
» Ts İP : Ts87.Csduragi.Ooo

Gözümde Küçülmüş İnsanlarla, Büyük Hesaplarım Olmaz Benim. ܓܛܟ
bölümdeki arkadaşlar yardımcı olacaktır !

tamamdır hocam bekliyorum.

Anlayışınız İçin Sağolun !

Dediğin değişiklik ufak bir değişiklik değil . Ancak eve geçtiğim zaman bakabilirim . Bakan olmazsa akşam üzerine kadar bekle .

(28-01-2019, Saat: 12:52)Kalipso22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediğin değişiklik ufak bir değişiklik değil . Ancak eve geçtiğim zaman bakabilirim . Bakan olmazsa akşam üzerine kadar bekle .
Hocam Anlamadığım için öyle yazmak istedim kusura bakmayın.

O anlamda demedim Gülmekten Ölüyorum Sorun yok dostum . Hani beklentin büyük olmasın diye öyle dedim . Yani biraz uğraştıracak şu anda çalıştığım için de ona ayıracak vaktim yok . Eğer başka bir arkadaş ilgilenemezse akşam ben ilgileneceğim . Beklemede kal .

(28-01-2019, Saat: 15:02)Kalipso22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O anlamda demedim Gülmekten Ölüyorum  Sorun yok dostum . Hani beklentin büyük olmasın diye öyle dedim . Yani biraz uğraştıracak şu anda çalıştığım için de ona ayıracak vaktim yok . Eğer başka bir arkadaş ilgilenemezse akşam ben ilgileneceğim . Beklemede kal .
Tamamdır Hocam bekleyişteyim umarım halledebilirsiniz Gülücük

(28-01-2019, Saat: 15:02)Kalipso22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O anlamda demedim Gülmekten Ölüyorum  Sorun yok dostum . Hani beklentin büyük olmasın diye öyle dedim . Yani biraz uğraştıracak şu anda çalıştığım için de ona ayıracak vaktim yok . Eğer başka bir arkadaş ilgilenemezse akşam ben ilgileneceğim . Beklemede kal .
Hocam ne zamana halledersiniz.

Dün girişecektim fakat geçe kaldığım için girişemedim maalesef . Ve hani dediğin gibi 90'a yakın skin olduğu için baya beyin bulandırıcı olacak . Gülmekten Ölüyorum Beklemede kal .

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | pm menu degisiklik kremant1 8 394 18-10-2019, Saat: 18:52
Son Yorum: Smash
Silinmiş Konu   | Surf Shop Degisiklik kremant1 1 229 18-10-2019, Saat: 18:51
Silinmiş Konu   | Csgo Menüde Hatası ATEŞ BAŞKAN 4 256 02-09-2019, Saat: 17:28
Son Yorum: ITenGriTR
Silinmiş Konu   | Isınma turu üzerinde biraz değişiklik CsKolik 1 229 02-08-2019, Saat: 01:22
Silinmiş Konu   | Menüde seçenek çoğaltma Kulak Çek 3 335 29-03-2019, Saat: 00:08
Son Yorum: Kalipso22

Task