Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

ben kimim ? [CFG CODER]

Konu

1999 izmir doğumluyum şuanda izmirde değilim neyse çok küçükken başladım cs oynamaya o zamanlar internet üzerinden değilde lan game'de arkadaşlarla internet cafelerde hesap ödetmesine oynuyorduk (cs1.5) benim 10-12 yaşlarındayım hatırladıgım kadarıyla (birazda o yılların fox'da smackdown felan başlardı ey gidi neyse devam) ama 16 19 yaşlarındaki çocuklarla oynuyorduk çok iyi hatırlarım kendimi yüceltmek istemem ama oyundan iyi anlıyordum iyi analiz yapar en iyisi için teknik felan uygularım kendimi bu yıla kadar geliştirdim proffesional bir şekilde oynuyorum çok mu iyiyim hayır ama oyunun her püf noktasını çözmüş bulunmaktayım neyse anlayan anladı bunları anlatmamın sebebi nasil coder oldum neden böyle bir yolda ilerledim dedim counter strike'de iyiyim madem öyle kendi config'imi yapiyim dedim ilk zamanlar alıntı yaptim yabancı sitelerden felan filan derken artık kodların değerlerini değiştirmeye başladım zaman ilerlerken kendi scriptslerimi kendi kodlarımı yazmaya başladim böylelikde bazı forumlarda sevildim reklam olmasın diye yazmıyorum adımla beraber google chromeye cfg diye yazarsanız görürsünüz, peki bu takma isim nerden geliyor o yıllarda felan naruto adli anime izliyordum sevdiğim karakter naruto değildi tabikide ama o animeyi izlediğim için ilk cfg'mi paylaştiğimda bu isimle paylaştim ve bu isimle devam etmek istedim. Sevenimiz oldu sevmeyenimiz oldu rakibimiz oldu herşeyiyle devam ediyorum hala vazgeçemicem artık bir oyun coderi değilde daha verimli birşeylerde yapmayi düşünüyorum uzun oldu kusura bakmayin reel ismimi vermek istemiyorum anlayışla karsılarsınız umarım uzun olmanın nedeni takma adım ve kısacık cs hayatımdir.

[Resim: http://i61.tinypic.com/210lppk.png]
kendi yaptığın cfg örnekleri varmı ?

sizin forumda 1 adet bulunmakta oda cfg paylaşma yerinde Gülücük onun dişinda bu foruma dün mü ne geldim mesela başka bir forum forum demiyeyim ona cfg paylaşma platformu diyim benim yapmiş düzenlemiş oldugum config dosyaları mevcuttur oyunla alakalı başka sitelerde mevcut reklam olmasın diye yazmıyorum site adını Gülücük

[Resim: http://i61.tinypic.com/210lppk.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Ben Kimim Pit10 - Kaan kaancilek71 2 328 28-08-2019, Saat: 11:16
Son Yorum: kaancilek71
Ben Kimim ? AdaletNamluda 6 755 23-06-2018, Saat: 12:40
Son Yorum: REDTEK
Who Am I (Ben Kimim) kapkep9000 11 1,570 12-05-2018, Saat: 23:34
Son Yorum: MuhammeDesigN