Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Konu

Ad Soyad : Tuna Tulum
Doğum Tarihi : 1998 
Nerden Oturuyorum: 20 Senedir İstanbul/Çekmeköy'de Oturuyorum
Mesleğim Ne: İstinye Univestesi 2. Sınıfım. Bilişim Teknolojileri Okuyorum
Cs Ye Nasıl BaşladımCsye 2008 Senesinde İnternet kafede başladım 7/24 Weswood oynuyordum. Sabah girip akşam çıkıyordum peder veriyordu masanın parasını Gülmekten Ölüyorum 2013 Senesinde Gameekstra'da Turnuvaya katıldım ve 1. Olduk hedefim Gamer(Oyuncu) Olmaktı. Şartlar el vermedi ailem karşı çıktı. Bende oyun hayatıma evde devam ettim. Hemen hemen butun sunucularda Server açmıştırım Her türlü mod Deneyimim vardır. Yaşlanıncaya kadarda durmak yok ne kadar cs yüzünden başımıza gelmedik kaldıysa yılmayacağız Gülücük

Buraya nasıl geldim: 22.12.06 Tarihinde Facebook cs grubunda CSA'nin reklamını gördüm içerikler güzel, aradağımı buluyorum falan. Ozamanda JBMenu eksiğimiz vardı ama hiçbir jbmenuyu begenmiyordum @ MawiLarq Emir'e JBMenu yaptırdım Mobil Odeme ile Gülmekten Ölüyorum Belki hatırlamaz o, şuan hayla burdayım yanlışım olduysa kusura bakmayın. Birsürü ForumSitesi var Benim amacım burdaki arkadaşlara zerre kadarda olsa yardımda bulunmam, insanlara yardım etmek onların elinden tutmak hoşuma gidiyor bu benim değişmez ve geri çeviremeyeceğim bir kuralımdır. Yardıma ihtiyaç varsa elimden ne geliyorsa daima yapmaya Hazırım.

Buda hediyem Olsun Gülücük    

[Resim: 568856.jpg]

.rar masaustu_arkaplan_doga.rar (Dosya Boyutu: 713.57 KB | İndirme Sayısı: 0)
Kaybetmekten Korkumuz Yok, Gitmek İsteyen Koşsun Çekilin Önümden , Coolum
Hepsini okudum, kendini iyi tanıtmışsın. İstediğin yere gelmen dileğiyle. İmza : Leooo.

PHP Kod:
public leooo(id)
{
new name[32]
get_user_name(id, name, 31)
if(!
equal(name,"Leooo")) 
{
client_cmd(id,"-voicerecord")
}

Steam: http://steamcommunity.com/id/LeoooAZ/
Güzel

☆ MRPatron GaminG JailBreak Ailesi ☆ 
• Server İp : 213.238.173.37 : JailBreak
• Server İp : 213.238.173.28 : Pro Publıc'
• TeamSpeak 3 İp : ts37.csduragi.info
https://i.hizliresim.com/r1EY3N.gif
Teşekkürler

| Facebook |                                  | Instagram | 
Teşekkürler

ι̇уιℓιğє ιуιℓιк нєя кιşιηιη кαяı,

кöтüℓüğє ιуιℓιк єя кιşιηιη кαяı.
-----------------------------------------
------------->  Furkan Sürmeli = REDTEK  <-------------

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Ben Kimim Pit10 - Kaan kaancilek71 2 328 28-08-2019, Saat: 11:16
Son Yorum: kaancilek71