Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

CS 1.6 Sunucuma Oyuncu Gelmesi için Neler Yapabilirim?

Konu

Merhaba arkadaşlar. Nedense CS1.6 sunucuma oyuncu çok zor geliyor. En fazla ise 5 oyuncu oluyor. PRO mod yaptım olmadı, Jail yaptım pluginleri halledemedim, CSGO mod yaptım ufak şeyler dışında gayet iyi ama bunda da oyuncu gelmedi.

160 IP'lerinden aldığım için mi oyuncu gelmiyor yoksa bir şeyi yapamadığım için mi? Tekrar jail yapmaya çalışacağım ama illaki pluginlerden biri hata veriyor. Kimisi plugini paylaşıyor içinde farklı modeller var o modeller ise bizde yok. Bu yuzden sunucu açılınca hata veriyor, neden modelleri paylaşmıyorlar anlamıyorum. Plugin editlemede vesaire çok iyi değilim ama az çok bilgim var. Belli ki ya ben de sıkıntı var ya da pluginleri paylaşanlarda. Ama buyuk ihtimal ben de sorun var.

Her neyse, dediğim gibi biraz yardıma ihtiyacım var. Her turlu öneriler, bilgiler çok lazım. Şimdiden teşekkurler.

Böyle bir konu açılması güzel oldu.

Önerebilceğim benim düşündüğüm taktikler şu şekildedir.

İlk olarak sunucunu jailbreak yapman doldurmayacaktır ben öyle düşünüyorum en azından.
CSGO Mod yaparak paneldeki modu aktif edersen üyelik sistemi mevcut onda orda ne kadar üye fazla olursa oyuncular servere bağlanmış olur benim tavsiyem csgo mod açıp iyi bir reklamla sunucuyu yavaş ancak kalıcı biçimde doldurman olacaktır.

(01-05-2019, Saat: 12:28)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Böyle bir konu açılması güzel oldu.

Önerebilceğim benim düşündüğüm taktikler şu şekildedir.

İlk olarak sunucunu jailbreak yapman doldurmayacaktır ben öyle düşünüyorum en azından.
CSGO Mod yaparak paneldeki modu aktif edersen üyelik sistemi mevcut onda orda ne kadar üye fazla olursa oyuncular servere bağlanmış olur benim tavsiyem csgo mod açıp iyi bir reklamla sunucuyu yavaş ancak kalıcı biçimde doldurman olacaktır.
Şu an CSGO mod sunucu. CSGO mod rehberi konusuna bazı mesajlar yazmıştım (mermi değiştirme sesi gelmiyor, bazı silahlarda göruntu bozukluğu var tarzından) bunlar dışında gayet iyi çalışıyor. Ama dediğim gibi oyuncu gelmiyor. Birkaç arkadaşımda daha konuşmuştum ve bana şu tarz cevaplar verdiler:

"CSGO zaten bedava oldu neden gelsinler ki"
"Giriş yapılırken çok fazla indiriyor"

Csgo Mod Yap Kaliteli modeller kaliteli pluginler serveri dolduracaktir

Bedava olmasını şöyle cevaplayım, 1.6 eski bir oyun birçok kişi bu oynun basitliği yüzünden oynamakta ve haylandaha dünya çapında yüzbinlerce online oyuncusu mevcut yani demek istediğim birşey değişmedi 1.6 sunucu bakımından şuanda csgo dan daha büyük bir kitleye sahip.

Giriş yaparken çok fazla indirme olayından benden şahsen şikayetçiyim bunun için sunucu ile fikir tartışması yapmaktayız ancak büyük çaplı internet hızı veriliyor fastdl sistemine ancak yazılım ile desteklenecek açıklaması yapıldı yakında fazla bulduğun skinleride csgo modun ayarlar kısmından azaltabilirsin.

(01-05-2019, Saat: 12:31)GrainyGrapichs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Csgo Mod Yap Kaliteli modeller kaliteli pluginler serveri dolduracaktir
Elimden geldiğince kaliteli modeller ve pluginler yuklemeye çalışacağım ama çok fazla indiriyor diye girmezler duşuncesindeyim. Ama bir yandan da yanılıyor muşum gibi hissediyorum çunku bildiğim başka bir CSGO mod sunucusunda surekli oyuncular oynuyor (full) ve herkes hile açıyor, kufur ediyor yani hiçbir yetkili ilgilenmiyor buna rağmen sunucu tamamen dolu oluyor. Ama biz 4 kişi sunucuyla surekli ilgileneceğiz ve sanırsam sizin dediğiniz gibi model ve pluginler yuklememiz gerekiyor. Ama halen aynı noktadayım; fazla indirir diye gelmeyen oyuncular olur gibi.

(01-05-2019, Saat: 12:35)Thrown Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01-05-2019, Saat: 12:31)GrainyGrapichs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Csgo Mod Yap Kaliteli modeller kaliteli pluginler serveri dolduracaktir
Elimden geldiğince kaliteli modeller ve pluginler yuklemeye çalışacağım ama çok fazla indiriyor diye girmezler duşuncesindeyim. Ama bir yandan da yanılıyor muşum gibi hissediyorum çunku bildiğim başka bir CSGO mod sunucusunda surekli oyuncular oynuyor (full) ve herkes hile açıyor, kufur ediyor yani hiçbir yetkili ilgilenmiyor buna rağmen sunucu tamamen dolu oluyor. Ama biz 4 kişi sunucuyla surekli ilgileneceğiz ve sanırsam sizin dediğiniz gibi model ve pluginler yuklememiz gerekiyor. Ama halen aynı noktadayım; fazla indirir diye gelmeyen oyuncular olur gibi.
öhm: ( https://forum.webdiyo.com/konu-cs-1-6-su...#pid263262 )

@ Thrown senin için sknti yoksa bu akşam konusalim serverini ayarliyalim

Sağlam Bir Kitlen Olması Gerek.
Fps Düşürmeyecek Kaliteli Eklentilerin Varsa Çoğu Mod Tutar.

Tekrar Görüşmemek Üzere.
(01-05-2019, Saat: 12:36)GrainyGrapichs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ Thrown senin için sknti yoksa bu akşam konusalim serverini ayarliyalim
Şu an bile gelirsen olur çunku rutbeleri say kısmında gösteren bir eklenti yuklemeye çalışıyorum ancak yuklenmiyor. HUD versiyonunu yukluyorum bu sefer oyunyöneticisinin kendi eklentisi ile eşit olmuyor. (Kayıt olduktan sonra sağda Silver 1 yazıyor ama yuklediğim hud rutbe eklentisinde solda Silver 3 yazıyor)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task