Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

CS 1.6 Sunucuma Oyuncu Gelmesi için Neler Yapabilirim?

Konu

(01-05-2019, Saat: 20:59)Nejovte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende 1.6 ya base builder la basladim ozamanlar tabi amator classmenu ? babam pc tv baglamisti 2012 led tv koca ekranda oynamistim ama o efsane sw son verdi

@ MawiLarq 7 Yildir 173.174 Ipli Sw oynuyorum
O ip almama yardimci olursan neden olmasin abi ?
Ben bir serveri almana yardımcı olamam üzgünüm ancak açarsan oynayamaya arada gelceğime emin ol detaylı konuşmak istersen özelden yaz teamspeak adresi atıyım beraber oynarız şuanda boşum

@ bende su paneldeki para bitsin oyt gecicem ama simdi saglam adamlar toplayip gecmem lazim plugin acisindan yardimci olabilirmisin

(01-05-2019, Saat: 21:03)Nejovte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ bende su paneldeki para bitsin oyt gecicem ama simdi saglam adamlar toplayip gecmem lazim plugin acisindan yardimci olabilirmisin
Bende çok yoğunum istek bölümünde konu açıp destek alman sorun olmayacaktır.

@ MawiLarq tanistigima memnum oldum ozelden ts3 atabilirsin pc kola dokuldu ama telden gelirim ve haziran 14 yeni pc alarak oyt bana destek cikabilirsin ?

(01-05-2019, Saat: 21:05)Nejovte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ MawiLarq tanistigima memnum oldum ozelden ts3 atabilirsin pc kola dokuldu ama telden gelirim ve haziran 14 yeni pc alarak oyt bana destek cikabilirsin ?
Elimdem geldiği kadar destek çıkarım , unutma "webdiyo" kodunda indirim var Blush

Pc alınca istersin ts müsaitsem veririm adresi.

Son Düzenleme: 01-05-2019, Saat: 21:08, Düzenleyen: Nejovte.
Adimi Unutma ?

Emoji atiyorum soru isareti gidiyor yanlis anlama Gülmekten Ölüyorum

@ MawiLarq yarin bir ip almaya gidiyorum bb menu class menu yuklememe yardimci olurmusunuz

Tabiki oluruz Gülücük

Union CSGO Mode
Son Düzenleme: 01-05-2019, Saat: 21:36, Düzenleyen: Nejovte.
Oyt gel ortak ol ?

Swye Gülmekten Ölüyorum Ortami Kurariz

Kim Gülmekten Ölüyorum

Union CSGO Mode

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task