Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

CS 1.6 Sunucuma Oyuncu Gelmesi için Neler Yapabilirim?

Konu

Öncelikle bir tanıtıma ihtiyacınız var youtube gibi bir platformda yada bizim forum gibi bir yerde, ikinci olarak sunucunuzu dinamik tutmalısınız oyuncuların isteklerini yerine getirmelisiniz geliştirmeler, üçüncü olarak her zaman arkasında durduğum rekabet ortamı yaratmalısnız sunucunuzda ve rekabette iyi olanlara ödül vererek tüm oyuncuları teşvik etmelisiniz.

@ ITenGriTR Şimdi ben yazacaktım Gülmekten Ölüyorum

Pouex(Görkem Bacısısikişenoğlu)'in anasını götünden sikeyim.
Emirhan SkürtSkürt seninde ananı sikicem sıradasın.
Dediğim gibi ferudun ve berke lafım yok.
forum.csduragi.com
Bu 3 öneriyi uygula tutmuyacak server yok biraz geç kaldım ama yazayım
1Gülücük Şuan klandaki oyuncuların istediği moda çevir pek oyuncu yok diyorsan jail uğraştırır çok sağlam muhabbetin olması lazım önerim csgomod
2GülücükOyuncu isteklerini yerine getirmen lazım klanda bir yazılımcı veya ücretli yaptırman gerekiyor beklerim uzun süre diyorsan eklenti isteği kullanabilirsin
3Gülücük Diğer klanlarla rekabet etmeyi bırakıp kendi sunucunda rekabet oluşturmalısın diğer sunucuları ister istemez geçiceksin ve ilk 30 ip arasında al sıraya girsen bile düşer ilk 10 ip haricinde ortalama nekadar sürede düşer yazayım
İlk 10 ip hayal gibi yıllar sürer
İlk 20 ip 2 3 ay
İlk 30 1 ay

Boş ol , boş ol , boş ol.
Benimde baska sunucuda on ip serverim var jb de adam gelmiyor baska modda kuramiyorum en sonunda bb modu sectim sizce dogrumu sectim

(01-05-2019, Saat: 20:54)Nejovte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimde baska sunucuda on ip serverim var jb de adam gelmiyor baska modda kuramiyorum en sonunda bb modu sectim sizce dogrumu sectim
Basebuilderde ben 1.6'ya başladım sayılır eğer ip atarsan detaylı bakıp bir yorumda bulunabilirim

@ MawiLarq Cs37 abi 3 aydir bos bosuna para oduyorum

(01-05-2019, Saat: 20:57)Nejovte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ MawiLarq  Cs37 abi 3 aydir bos bosuna para oduyorum
İnceliyim ancak oyunyöneticisi geçmen dileği ile

Son Düzenleme: 01-05-2019, Saat: 21:00, Düzenleyen: Nejovte.
Bende 1.6 ya base builder la basladim ozamanlar tabi amator classmenu ? babam pc tv baglamisti 2012 led tv koca ekranda oynamistim ama o efsane sw son verdi

@ MawiLarq 7 Yildir 173.174 Ipli Sw oynuyorum
O ip almama yardimci olursan neden olmasin abi ?

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task