Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | zombi modeli biohazard

Konu

biohazard zombi modeli arıyorum. ne hikmetse kimse paylaşmamış. hep plague mod'a uygun modeller var. biohazarda göre forumlarda neredeyse hiçbirşey yok. biraz biohazarda destek verelim kardeşlerim. kendi sw'im için demiyorum sadece. oynayacak sw bulamadığımız için sw açmak zorunda kaldık. çok sade abartı bişeyi olmayan sw lerden kalmadı. biz yapalım dedik plugin bulamıyoruz. birde oyunyöneticisinden panel aldık lazeri sıkıntılı(e tuşu ile kuruluyor, biliyorsunuz e tuşu ile aynı zamanda paraşüt açılıyor. bunny yaparken birden kendini lazer kurarken buluyosun :Gülmekten Ölüyorum ) . zombisi bunny yapmıyor(bunny aktif, sadece zombide çalışmıyor. ). jailbrek moduyla karışık bişey olmuş oyunda mahkum karakterler var(kapatamadık), knife menüsü var(halledilir dedik ama halledemedik). işide bilmiyoruz iyice dellendik. lütfen bi el atın. şimdiden teşekkürler.

Son Düzenleme: 10-02-2018, Saat: 11:14, Düzenleyen: ITenGriTR.
Baya karismis iş bi bakicam.
Burdaki addonsta bio icin yok yok
https://forum.webdiyo.com/konu-csa-ultim...ight=Lazer

Lazer plugini ivin bunu kullanabilirsin
https://forum.webdiyo.com/konu-sxe-fixed...ight=Lazer

o lazeri çok denedim ama sma sını panel kabul etmiyor. bind komutu gibi bi hata veriyor :'( . diğerinide indiriyorum şindş çok teşekkür ederim.

Oyuyoneticsii başlibaşina sorun :/

Son Düzenleme: 11-02-2018, Saat: 00:16, Düzenleyen: ITenGriTR.
Eklentiyi Ben Denedim Sorunsuz ÇAlişti Onermi CsDuragina Geçmeniz

Not Update;

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | Jailbreak ıçın T Model Cüce Modeli Varmı YagizLoL_ 1 199 14-09-2020, Saat: 10:28
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | Zombi gece yarısı ByCS 12 873 11-01-2020, Saat: 19:58
Son Yorum: MawiLarq
Silinmiş Konu   | Zombie Escape Turuncu Asranot Modeli İsteği Ümit26 1 345 21-12-2019, Saat: 16:13
Silinmiş Konu   | Futbol Modeli Ters yazi. jurse99 6 579 12-12-2019, Saat: 07:14
Silinmiş Konu   | İstek player modeli ATEŞ BAŞKAN 1 308 12-12-2019, Saat: 07:13

Task