Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Yeni İş Fikirleri için Öneri İstiyorum

Konu

Merhaba herkese. Burada bahsedeceğim konu hakkında fikri olan herkese bir sorum olacak. Ben bir fabrikada işçi olarak çalışıyorum. Yani daha yeni girdim diyebiliriz. İlk kez bir fabrikada çalışıyorum. Fabrika da raylı tente sistemleri üzerine bir fabrika. Bilindik bir yer adını vermesem daha iyi olacaktır. İşin içine biraz girince aslında çok karlı bir iş olduğunu anlayabiliyorsunuz. Biraz araştırdım kar marjı çok yüksek ürünler satışlardan feci kar veriyor. Bende düşündüm acaba ufaktan bu işe başlasam tutunabilir miyim diye. Ama işte cesaret edemiyorum. Yeterli bilgiye sahip insanlardan yardım almam gerek. Tabi iş ciddiye bindiği zaman daha profesyonel yardım alacağım fakat en azından kendimce bir taslak oluşturmam gerek kafamda. Şu dönemde bir iş yeri açmak çok çok riskli biliyorum fakat artık başkasına para kazandırmak istemiyorum. Aslında bu ve buna benzer fikirlere açığım. Projesi olan varsa her iki taraf da mutlu olacak şekilde bir anlaşma yapabiliriz, tabi projeyi beğenirsem ve fiyatta anlaşabilirsek. Yıllardır kendi işimi kurma hayalim var ve bunun için para biriktiriyorum. Onca yıllık emeğimi tabiki çöp etmek istemem. O yüzden ilginç ve geleceği olan fikirleri bekliyorum. Asıl kafamda ki projeye gelecek olursak; raylı tente fiyatları ve ne kadar kar bıraktığını vs hepsini araştırdım. Sizin de bu konuda yorumlarınızı bekliyorum. Yalnızca bilgisi olanlar yorum yaparsa çok sevinirim. Hepsini tek tek okuyacağım. Şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum. Takipteyim Gülücük))

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Temiz Ve Güzel Kıyafetler İçin En İyi Adres livacan 0 30 31-05-2022, Saat: 15:26
Son Yorum: livacan
Yüzünüzde Tüm Gün Kalabilecek Makyaj İçin İhtiyacınız Olan 6 Ürün livacan 0 24 10-05-2022, Saat: 14:21
Makyaj Malzemesinin Bozulmasını Önlemek İçin Yapılabilecekler livacan 0 36 05-01-2022, Saat: 13:38
Çocuklar İçin Doğal Sivrisinek Koruyucu Yöntemleri livacan 0 212 26-07-2021, Saat: 11:31
Bebek Gibi Bir Cilt için Uygulamanız Gerekenler livacan 0 246 23-03-2021, Saat: 21:43

Task