Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Top15 Exp Eklentisi

Konu

Eklenti isteiğimi tekrar belirtmek durumundayım. İhtiyacım var 

- Rütbe ve Level sistemini açtık. bu sistem bize daha fazla player getirdi ve biz de bu sistemin üzerine düştük. sizden rica ettiğim eklentiyi şöyle açıklayım

- her oyuncunun rütbesi var buna bağlı olarak da hp si ama herkes kendi levelini kendi görüyor ve oyuncular arası rant çekişmesi olmuyor.

- bizde top15 sistemi gibi top15time sistemi gibi bir eklenti istiyoruz sizden oyuncu /top15level yazınca en yüksek 15 kişiyi görsün. bizde bu sıralamada birinciye adminlik
hediye edeceğiz ödül olarak. 

- ama şöyle bir sıkıntı olacak aynı levele sahip oyuncular ard arda gelecek ve birincilik ummalı bir durum alacak. top15 deki gibi oyuncu komut kullanınca gelen ekranda şöyle bir tablo gelirse eğer kimsenin itiraz hakkı bulunmaz.

1. sıradaki A oyuncusu  = LVL 27 = mevcut EXP %70 = toplam kill 3500 

tablonun son sütununda  toplam kill isteme nedenim oyuncu sürekli adminleri rahatsız etmesin. işte kaç kişi öldürmem gerekiyor kaç güne 1. olurum gibi soruları ortadan kaldıralım ve tablo net olsun

bu konuyla ilgili herhangi bir eklenti kullanmıyorum. Bir cs strike firmanızın eklentiler kısmında bize sunduğu özelliği açarak kullanıyoruz.

Jailbreak için çok fikrim var bu fikirleri birleştirip ücretsiz olarak yayınlıyıcağım bazı güzel fikirlerimden birisiydi bu çevremdeki sv sahiplerine fikirlerimi söylemiştim bu fikiri nerden buldunuz ?

Boş ol , boş ol , boş ol.
ben eski bir metin2 oyuncuyum ve kaliteli bir oyuncu. Şuan bu sistemi kurmak benim için çok önemli. Ben metin2.Tr de klan savaşında Tr 5. oldum. şuan cs ye döndüm ve dünya deathmatch sıralamasında 10. sıradayım Türkiye deatmatch sıralamasında 4. sıradayım. istediğim plugin benim rank listemi yükseltecek ve gametracker da dünya genel sunucularında ilk 50 ye girdirecek. plugin düşüncemden son derece eminim benim yüzümü kara çıkartmayacak. bunun sorunsuz çalışması benim çok önemli açtığım diğer başlıklar belki rastladınız mümkün oldukça boş konu açmıyorum. sizden ricam bu plugini bana sunmanız

Eklentiyi atabilirmisiniz ?

bu konuyla ilgili herhangi bir eklenti kullanmıyorum. Bir cs strike firmanızın eklentiler kısmında bize sunduğu özelliği açarak kullanıyoruz.

konuda da belirttim hocam extra eklenti kullanmıyorum. cs strike firmasının eklentiler kısmında bulunan xp rütbe eklentisini açıp kullanıyorum. sziden istediğim bu eklentinin Top15 versiyonu gibi komutla /top15level komuduyla anlık ve ya yarım önceki 10 dakika önceki ( sistemi nasıl ayarlamanız mümkün ise ) sıralamayı oyuncuların görmesini istiyorum. yalnız rütbeler sıfırlanırken 15 günde 1 sıralamanın sıfırlanacağı gerekmekte bilmiyorum işinize karışıyo muyum? sizi tekrar yormamak için hatırlatmak istedim.

Son Düzenleme: 24-07-2019, Saat: 18:45, Düzenleyen: Smash.
Bu ekletinin aynısını ücretli bir şekilde satışını yaptım fikirin birebir sattığım eklentiyle aynı olması garibime gitti satışını yaptığım bir eklentiyi buraya bırakmak sattığım kişiye ayıptır başka bir yetkili ilgilenebilir

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Boş ol , boş ol , boş ol.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | TopTime Eklentisi ( AKTİFLİK SÜRELERİ ) Furkangs1905 1 247 06-07-2020, Saat: 23:53
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | Aug Nişangah eklentisi MarcoGames 3 287 11-12-2019, Saat: 23:22
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | Edo Eklentisi Csgo Mod [İstek] nemesiskingofcs 7 422 03-11-2019, Saat: 18:05
Son Yorum: Smash
Silinmiş Konu   | Admin Screen Shot [Ekran Görüntüsü] Alma Eklentisi debr1s42 3 304 17-10-2019, Saat: 20:51
Son Yorum: ITenGriTR
Silinmiş Konu   | sekmeme admin eklentisi Turkuaz 1 300 02-10-2019, Saat: 19:03
Son Yorum: Smash

Task