Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Aug Nişangah eklentisi

Konu

her sorun ayrı açıldığı için bunu ayrı açtım neyse sorunuma geçeyim

Ben CSGO mod serverim için eklentiyi kurayım oyuncular için daha iyi bir oynanış sağlayabilmek için 

eklentiyi kurdum ama benim silahlar csgo ya göre ayarlandığı için çalışmadı

nasıl bunu csgo mod a uyarlayabiliriz eklenti dosyaları altta bi yardımcı olursanız sevinirim

.rar CSGOSERVERSILAHLARI.rar (Dosya Boyutu: 4.15 MB | İndirme Sayısı: 0)
.rar csgoscope (1).rar (Dosya Boyutu: 2.58 MB | İndirme Sayısı: 0)
Alıntı:“Rafael gibi resim yapabilmek 4 senemi aldı, ama bir çocuk gibi resim yapabilmek ise bütün ömrümü."

- Pablo Picasso
Forumda eklentileri var ayrıca eklenti ile ilgili sorunlarınızı eklenti istek kısmına açmalısınız.

tamam o zaman konumu ya silin ya da o kısma taşırsanız sevinirim

Alıntı:“Rafael gibi resim yapabilmek 4 senemi aldı, ama bir çocuk gibi resim yapabilmek ise bütün ömrümü."

- Pablo Picasso
Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | TopTime Eklentisi ( AKTİFLİK SÜRELERİ ) Furkangs1905 1 247 06-07-2020, Saat: 23:53
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | Edo Eklentisi Csgo Mod [İstek] nemesiskingofcs 7 422 03-11-2019, Saat: 18:05
Son Yorum: Smash
Silinmiş Konu   | Admin Screen Shot [Ekran Görüntüsü] Alma Eklentisi debr1s42 3 304 17-10-2019, Saat: 20:51
Son Yorum: ITenGriTR
Silinmiş Konu   | sekmeme admin eklentisi Turkuaz 1 300 02-10-2019, Saat: 19:03
Silinmiş Konu   | steam chat eklentisi sorunn rexluca 9 509 16-09-2019, Saat: 19:23

Task