Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

WebDiyo.COM   | Special Surf Mod

Konu

HAKKINDA

Mod Adı: Special Surf Mod
Mod Versiyonu: 1.0
Mod Yapımcısı: PowereXe

AÇIKLAMA

Kendime Has Can Sıkıntısından Yaptığım Bir Moddur. Surf Modunu Bir Zamanlar Çok Seviyordum.
Ama O Zamanlar Gel Gör ki Sunucularda Olan Tek Şey Bir Surf Haritası ve sv_stepsize 999'du.
Ben de 1 Sene Önce Biraz DM Moddan Biraz da Fun Moddan Esinlenerek Surf Modu Yaptım.
Başlangıçta Silah Menüsü ve N Tuşuna Bindlenmiş Market Menüsü Yer Alıyor.
Adminlere Özel Bazı Kıyaklar Olabilir Onları ve Daha Fazlasını Kendinize Göre Ayarlayabilirsiniz.
Zaten Basit Eklentiler Kullandım Modu Toplarken. Videoda Ayrıntılı Şekilde Görebilirsiniz.

Rar Şifresi:

[Bu bir gizlenmiş içeriktir. Eğer doğru adımları uyguladıysanız aşağıdaki şifre size açılacaktır.]
Bu İçeriği Görüntüleyebilmek İçin Hesabınıza Giriş Yapmış Olmalısınız. Eğer Bir Hesabınız Yok İse Kayıt Olup İçeriği Görüntüleyebilirsiniz.

.zip Surf_Mod_by_PowereXe.zip (Dosya Boyutu: 636.85 KB | İndirme Sayısı: 46)

Yaşlanarak Değil Yaşayarak Tecrübe Kazanılır, Zaman İnsanları Değil Armutları Olgunlaştırır.
-Peyami Safa

Teşekkürler.

Benim kudretimin ulaştığı yerlere onların hayalleri bile ulaşamaz!
-Fatih Sultan Mehmet
Teşekkürler

Union CSGO Mode
saola

Bence İşleyişi Güzel

güzel

eyvallah sağol

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
[CSA Özel] CSO Biohazard Mod [Special Edition] PowereXe 154 10,873 29-04-2022, Saat: 00:09
Son Yorum: Skip_65
WebDiyo.COM   | Bayrak Kapmaca [Special Edition] PowereXe 43 1,433 02-01-2022, Saat: 20:04
Son Yorum: burakbey23

Task