Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

`ripeNess Kimdir?

Konu

Merhaba arkadaşlar bu konuda benle alakalı birkaç bilgi yazacağım öncelikle,

Kendimi tanıtmakla başlayım 

Adım : Mehmet
Yaşım : 22 
Doğum tarihi : 6 Nisan 1996
Yaşadığım Yer : Adana
Bilgilerim: CSS (%95) - HTML (%85) PHP (%70) MyBB (%98)
İletişim Adreslerim: [email protected] - root@ WEBDiyo.com - info@ WEBDiyo.com

Forum Hayatım

İlk olarak CSAilesi.COM'da kardeşim immers takılıyordu. Moderatör olmak istediğinde kendi adıma başvuru yaptım. Başta umursamamıştım uğraşamam diye kendi adıma başvuru yapıp kardeşime devretmiştim gün geçtikçe merakım artmıştı.Bir nedenden dolayı immers yasaklanmıştı uzun sürenin ardından hesap yasağı kalktı hesabı ben devraldım ve CSAilesi hayatım başladı. İlk olarak moderatör olarak takıldım icon banner bölümlerinde sorumlu oldum zaman geçtikçe Ferudun - Emirhanla aram iyiye gitmeye başladı daha sonra csailesine birçok yardımım dokundu. Zaman geçtikçe rütbe ve saygı sevgi açısından yükseliyordum. Tabi birden yükselmek bazıları açısından kıskançlık sorunları çıkardığı için istifa ettim. O günden sonra Ferudunun baş yardımcısı olarak süper admin rütbesinde tekrar başladım ve gün geçtikçe foruma verdiğim destekler dahada arttı. Webdiyoya taşındığımızda uzun süre ardından Admin olarak göreve başladım şuanki sorumluluk alanlarım ise Webdiyo.Com - Csailesi.Com bağlı tüm kurumlarda Görev yapıyorum. Forum hayatım tabikide daha detaylı fakat bilinmesi gerekenler bunlar diye düşünüyorum. Bu forumun bana kattığına gelicek olursak site bilgileri açısından css html php gün geçtikçe dahada iyiye gidiyorum .

Size Tavsiyem

Her zaman daha ilerisini düşünün yapamam değilde ben bunu yaparım diyin. Hedeflerinizden vazgeçmeyin benim buraya yükselmem hayal diye düşünmeyin kendimden örnek verim csailesinde ilk mod olduğumda ben acaba burada yükselebilirmiyim diye düşünmüştüm ümitsizliğe kapılmadım ve gün geçtikçe farkı hissettim. Başarılı biri olmak tanınmak birden bire olmuyor İlk adımı sağlam atmalı ve aklınızda "pes etmek" kelimesi olmamalı başarılı olduğunuzu tanındığınızı yanlızca tepkiler ve düşmanlarınız sayesinde anlarsınız

Vay be Kimse Cevap vermemiş, nerden nerelere...

Steam Yutup | Rep
Bu Kaçıncı Seviye Gülmekten Ölüyorum

Tekrar Görüşmemek Üzere.
(13-05-2019, Saat: 21:18)qRunt. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu Kaçıncı Seviye Gülmekten Ölüyorum
ne konuda Gülmekten Ölüyorum

Nirvana Abi Gülmekten Ölüyorum

Tekrar Görüşmemek Üzere.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
FakeDesigN Kimdir ? Ne İşler Yapar ? FakeDesigN 6 1,086 20-01-2020, Saat: 23:14
Son Yorum: karabeybı
KONYALI Kimdir ? ( Bence OKU ) KONYALI 1 422 19-01-2020, Saat: 01:45
Son Yorum: MawiLarq
Siyah Sancak Kimdir ? muhammet0660 2 345 06-01-2020, Saat: 16:16
Son Yorum: muhammet0660
FurkanGs1905 Kimdir ? Furkangs1905 2 363 08-12-2019, Saat: 00:32
Son Yorum: Furkangs1905
Virüs* [ DoktorBey ] Design Kimdir ? Hüseyin Orkun 7 438 21-11-2019, Saat: 10:20
Son Yorum: MarcoGames

Task