Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

KONYALI Kimdir ? ( Bence OKU )

Konu

Lafa baslamadan önce , unuttuğum bir çok şey var aklımda kiler bundan Gülmekten Ölüyorum

Teee bir zamanlar :d , şuan yaşım 19 bu bilgisayar oyun muhabetine yanlış hatırlamıyorsam 2.sinifda başladım ( 10 11 yıl once) wanted diye bir server da takılıyorum daha doğrusu bunny yapmayı bile bilmiyordum bunny ne onunda blmydm :d  server sahibi erdem abi vardı 1 2 kişi daha vardı kardeslerdi . Slotluk 5 tldi a* :d komut vermeyi ogredim komutun guzeldi düşünün kaç yaşındayım beni komuta atarlardı la . Takıldık ettik tuttuk sonra kapandı sw yok para çaldılar bilmem ne . Başka sw takildim GUNDİ JB Diye Abdullah abi vardı hackerdi aama harbi hacker nicki MaNYetik di. Kod mod yazardı yetki verdi baya fln server merakım oradan başladı bayaa gelistirdim kendmi . Düşün kaç yaşındayım panel filan var heycanliyim Gülmekten Ölüyorum o oldu bu oldu orada kapandı abi abdullah abiyle konuşurduk . Şimdi direk 7 yada 8.sinifa atlicam çünkü o aralarda naa tim hatirlamiyom valla Gülmekten Ölüyorum . Sw actim 174 lu 16+2 olsun o zamanlar o da büyük basariydi . Bu telefonun vardı babam kontör atardı bende de açtım o parayla . Admnlk bedava dedim baya adam topladım. Benim ses kalındı hala kalın gerçi . Büyük sanarlardi çok insanla tanıştım . Paralı admnlk sattım aq kirasinim 4 5 katını çıkardım hatta . Para yoldan çıkardı beni tek urasamadim kapattım ama adam topladiydim . En azından beni sayan gören arkdslar edindim . Muhabbetimiz haala var . Daha sonra Kızıltepe jb vardi orda takldm ordada iyi insanlar tanıdım geri de açtım iyi yerlere geldi ettik kapatım geri cs biraktim . 

Design intro banner seylerine merak ettim öğrendim YouTube da baya videolar izledim 3d yazma programı vardı ayrıca introlar için gif fln yapılıyordu programın adını unuttum . Onu iyi öğrendim bide Adobe cs6 .. Facebook'da label  design diye sayfa açtım bedava banner lar introlar yaptım oyun için o aralar Wolfteam meşhurdu . Sayfalar için fln intro cart curt baya yaptım ama tanindik ettik tuttuk . Ama benim her şeydi xabuk cnm sıkılır bok varmış gibi onlarında bıraktım ... 

Bak burası süper Gülmekten Ölüyorum

Hile işlerini merak ettim la dedim ben yaparım .
Visual basic öğrendim . Dedim Wolfteam da hile yapicam aaa**** . Orendim de yaptım wolfwarf diye seri baslatim yanlis hatırlamıyorsam v14 e kadar 14 tane hile yaptım . Bayada indiriliyodu 1000 - 2000 indirme yapıyordu . Facede grup açtım wt hack diye  hile kullanıcıları mecbur grupda oluyordu grupda baya insan vardı iyiydi hosdu . Bütün hile sayfaları hilemi paylasiyodu orada tanindik filan götun biri joygameye şikayet etti onlarda yasal işlem bisiler oldu valla da hatırlamıyorum. Geldiler ss attılar bana . Tırstım gotum yemedi her şeyi sildim kapattım nokta koydum geri baba cs devam  Gülmekten Ölüyorum

Ts3 de bayilik aldım makina aldım öyle o işlerde takıldım çok insan tanıdım saldırı işlerine bulaştı Carr curt boş işler amk . Amk seylerine boş boş zaman harcadık mal yapmaya kalkismistim bi onu beceremedim niye olmadı bende blmym ..

CS döndük de aç kapat aç kapat dedim bu sefer kalıcı olcak adam topladık  bilMEM ne . Ben büyümeyi göze alamıyorum galiba . Hangi isde geliştirmek kendimi tam olmuşken geri bırakıyordum la ..

Her yerde takıldım çok  insan tanıdım ama emin olun buralarda tanıdığınız insanlarla muhabbet edince daha mutlu oluyo insan aldığın keyifli sanki başka yerde alamiyomussum gibi ...

Simdi ne yapıyorum ; 

Çalışıyorumm isimde gucumdeyim . Bilgisayar açacak zamanım bile olmuyo bazen açıyorum 1 2 saat takılıp kapatıyor . CS hile videoları çekip youtuba atiyom. Kan cekiyo bi şey yapmam lazım illa aq Gülmekten Ölüyorum . Aklımda CS de hile yapmak kodlamak geciyo ogrenebilirsem yapabilirsen ama çok zor gerçi zamanda yok urascak . Ha bide 174 lu de açtım öyle duruyor aim sw arada girip  1 2 kill alıp cikiyom... 

Diyeceğim şu zamanınızı oyunlarda boşa harcamayın . Harcayın ama abartmayin . Bi şeyle uğraşın ne yapsam gibisinden . Hiç bı işin arkasını bırakmayın .  

Benden bu kadar iyi forumlar Gülmekten Ölüyorum

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
FakeDesigN Kimdir ? Ne İşler Yapar ? FakeDesigN 6 1,084 20-01-2020, Saat: 23:14
Son Yorum: karabeybı
Siyah Sancak Kimdir ? muhammet0660 2 341 06-01-2020, Saat: 16:16
Son Yorum: muhammet0660
FurkanGs1905 Kimdir ? Furkangs1905 2 360 08-12-2019, Saat: 00:32
Son Yorum: Furkangs1905
Virüs* [ DoktorBey ] Design Kimdir ? Hüseyin Orkun 7 425 21-11-2019, Saat: 10:20
Son Yorum: MarcoGames
K0gamer Kimdir ? K0gamer 8 416 20-11-2019, Saat: 20:30
Son Yorum: K0gamer

Task