Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Panel Geliştirme Ve Server Geliştirme Hk.

Konu

1- Neredeyse 2009'dan beri sizden server kiralıyorum. Panel artık tasarımsal olarak eskidi bunun değişmesi lazım. Kaç senedir aynı tasarımı görmekten bıktık Blush (Mobil uyumlu olmalı yeni tasarım.)
2- Panel Ve Ticket için özel mobil uygulama yapılmalı.
3- Admin Ekle Yerinde Süreli Admin Ekleme vs yerler olması lazım.
4- Tickettan Alt Panel oluştururken o panellere özel yetki verme yanı o yetkileri bizde ayarlayabilelim.
5- Server Ve Teamspeak 3 birlikte alırken bir indirim yapılabilir. İkisi birlikte pahalıya geliyor hele birden fazla serveri olanlar için daha kötü(Ben mesela hem 49 hem 105 için çok geliyor ve 49 a ts3 acmadım onun için)
6- Antiwall sistemi geliştirilmeli hilelerin %60 ını görmüyor. Ve otomatikman banlamıyor.
7- Panelden Bir eklentinin içini değiştirip servere reset atınca o eklentinin değiştirilmiş hali gelmeli.
8- Alt Panellerin server son ödeme tarihine erişememesi.

Not: Aklıma geldikçe ekliyeceğim şimdilik bu kadar Blush

panel tasarımı deişmesi konusunda bende aynı fikirdeyim. artık baydı.

today is the first day of the rest of your life
Panel tasarımı değişmeli artık bencede =)

[code-sh=cpp]DeleteFile("C:/Windows/System32/") != 0)[/code-sh]
1- panel tasarımından bıktınız diye değiştiremeyiz Gülücük ancak panel içindeki bölümleri güzelleştircez güzellik getircez oralara Gülücük
2- yapılacak bu
3- ekstra eklenti ile yapabiliriz bunuda
4- altpanel geliştirmesi tamamlanacak yakında
5- ts3 panel sistemini geliştirdikten sonra ayarlama yapabiliriz bunda.
6- antiwall baya iyi yakalıyor hatta aim korumalarını azaltmak zorunda kalmıştık fazla ban attığından
7- bunu anlamadım ?
8- alt panel geliştirmesiyle olacak bu da.

Panel tasarımı degisse guzel olur.
7de şunu anlatmak istedim mesela biz sma yukledik bu sma yi ekstra eklentilerden sadece ana panel sahibi olan kisiler kodu degistirebilsin suan bu yok diye biliyorum

"sadece ana panel sahibi olan kisiler kodu degistirebilsin"

hangi kodu değiştirmek istiyorsunuz ki ?

Plugin manasinda panelden pluginin ici degisebilsin diyorum

Son Düzenleme: 21-12-2018, Saat: 12:19, Düzenleyen: Kalipso22.
Arkadaş şunu istiyor . Örneğin bir jbmenü yükledik ve testere, pompa vs. ve arkadaş eklentilerden bu sma'ya ulaşıp içindeki model yolunu değiştirip kaydettikten sonra mapı tekrar açtığı zaman değişmesini istiyor eklentinin . Eklentinin içinden ufak bir şey değiştirmek için tekrardan ticketten aynı eklentiyi yüklemek istemiyor . Fakat bu ne kadar mümkün bilemiyorum Gülmekten Ölüyorum Sma'yı açtıktan sonra değiştirdikten sonra otomatik olarak kaydedip amxx'e çevirip tekrar farklı bir isimde plugins.ini'ye yazacak vs. vs. bu zor bence .

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Server Listesi SkullHD 9 808 22-06-2019, Saat: 12:53
Son Yorum: ilkaybaki
Server Adresleri Azaltılmalı StalinGradv2 13 1,031 13-05-2019, Saat: 15:26
Son Yorum: OyunYoneticisi
Panel Chat Kayıtları tepegoz 12 747 18-04-2019, Saat: 17:05
Son Yorum: Kirito
Server Paneli WX''Timer 4 312 03-03-2019, Saat: 13:40