Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Önemli Bilgilendirme

Konu

Son Düzenleme: 24-01-2019, Saat: 14:40, Düzenleyen: ` bRae.
Merhaba değerli forum sakinleri hatalı olan e-posta sunucularımız eskisi gibi çalışmaktadır.
Bundan sonra facebook adresimizden değil de şifremi unuttum seçeneği ile şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Forumda görmek istediğiniz değişiklikleri / yenilikleri bildirmeniz için iletişim sayfamızdan bize bildirebilirsiniz.
Bizlere göndermiş olduğunuz tüm e-postalar okunmaktadır. Ona göre göndereceğiniz ileti üzerinde düşünmeniz gerekebilir.

Bu konu ya da e-posta üzerinden soru ve sorunlarınızı iletirseniz değerlendirilecektir.
İyi Forumlar.

Teşekkürler.kendimize has index olsa fena olmaz Gülmekten Ölüyorum

@ rainmen. biraz daha açar mısın ?

Tşk sayın bRae Gülmekten Ölüyorum

PHP Kod:
“I want everything to be beautiful when I open my eyes.” 
Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | ONEMLI alsancakgaming 5 337 26-08-2019, Saat: 21:43
Son Yorum: Smash
Silinmiş Konu   | ONEMLI alsancakgaming 2 238 25-08-2019, Saat: 22:15
Son Yorum: ITenGriTR
Silinmiş Konu   | Beyler aciliyet çok önemli Muptela 3 318 18-06-2019, Saat: 02:36
Son Yorum: ITenGriTR
Silinmiş Konu   | Pawn ve yeni steam güncellemesi hakkında,önemli! MawiLarq 16 994 23-04-2019, Saat: 23:08
Son Yorum: MawiLarq
Silinmiş Konu   | server giriş bilgilendirme ferofero123 2 327 06-01-2019, Saat: 23:01
Son Yorum: Kalipso22

Task