Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

WD   | Mod Önerisi

Konu

Zaman olarak sıkmana gerek yok kendini yavaş yavaş yaparsın ayrica hoşuma gitti olabilir

Bence de gayet güzel kale savaşları yerine Cs 1.6 Osmanlı Mod , Padişah Mod tarzında birşey olabilir Türkeler'e özel . Ve bence sadece kuleden kuleye de olmasın rush tarzı olsun. Mesela raund başladığı zaman hazırlık süresi olsun o ara herkes özelliğini filan seçer bir yandan da kuleden kuleye ok veya farklı silahlarda çatışırlar ve süre bitince kapı kapanır ortada savaş alanı olur Mount And Bladedeki gibi süre bittikten sonra okun yanına ekstradan kılıç verilir herkese takım 1.'sine at verilebilir atın üstünden sıkabilir . Ve süre bittği zaman eğer @ emreis^ yapabilirse kulelerin girişinde kapı olsun ve süre bitince o köprü aşağı insin adamlar çatışmaya gitsin okçular arkadan savaşır normal kılıçlılar ortadan ve padişahlar da atlarla savaşın tam göbeğine hurraaaa diye saldırabilir . Bence böyle güzel olabilir . Ve mancınık plugini de gelebilir bence model biraz sıkıntı yaratır ama ona yakın birşey yapabiliriz . Mesela bir model koyacağız ve birde w_top.mdl mancınığın yanında w_top.mdl olacak adam e'ye basıp eline alacak topu ve mancınığa basınca topu onun içine koyacak. Aynı Sentry Gun tarzı ve bu da kalenin içindeki camlardan açıklardan ateşlenecek süre bttikten sonra da kullanımı kapanacak .

Şimdi bu mancinik olayı biraz sıkıntı çünkü kaleye hasar vermesi lazim bu yüzden kalenein yıkılabilir birşey olması lazim adamlarda ibnelik yapıp kırarlar kuleyi Gülmekten Ölüyorum

bence anamodu v1 i bi yapılsın basit olarak daha sonrası ekstralar olabilir v2 v3 sürümlerde daha gelişmiş olur.

---------------------------------------
Ze Map : ze_highmountain_wwarz  {%10}
ze_escapecity_wwarz_v1 = %100
ze_simple_extra_wwarz = %100
ze_fearless_wwarz_b1 = %100
ze_turkcity_wwarz = %100
ze_toxicwater_wwarz = %100
Gülmekten Ölüyorum Gülmekten Ölüyorum Haklısın ama onun yerine mesela kalenin iki bir yanında kule olacak ve o kulelerin içinde olacak dışarda olacak yani köprü açılıp savaş başladığı vakitte kuleye çıkıp adam öldürebilirler . Bu da olabilir bence . Bakalım Emreis ne diyecek Gülmekten Ölüyorum

Hem burdan da Deniz Savaşları modu da türeyebilir Gülmekten Ölüyorum Her yer deniz olacak arada ufak adalar kaza yapmış gemiler ve kişiye özel gemiler gemilerde toplar olacak ateşleme tarzında ve sandık olacak hazine filan toplama olayı . Güzel olur heee bu da düşünülebilir . Gülmekten Ölüyorum

LEXAL6 sen mod olayını baya yanış anlamışın be kardeşim Gülmekten ÖlüyorumGülmekten Ölüyorum

Ze Map : ze_highmountain_wwarz  {%10}
ze_escapecity_wwarz_v1 = %100
ze_simple_extra_wwarz = %100
ze_fearless_wwarz_b1 = %100
ze_turkcity_wwarz = %100
ze_toxicwater_wwarz = %100
+1 Gülmekten Ölüyorum Gülmekten Ölüyorum

Güncel,

Map yapiyorum bitsin yapacam aklimda sorun yok

Zula death match mod