Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

WD   | Mod Önerisi

Konu

Operasyon mod .d

Millet savaşmıcak yarışacak yarışarak para kazanıcak ve daha güzel arabalar alıcak .

(30-09-2018, Saat: 20:31)Demirhann Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Millet savaşmıcak yarışacak yarışarak para kazanıcak ve daha güzel arabalar alıcak .
Oyunu savaşın diye yapmışlar siz yarışın diye düzeltmeye çalışıonuz Gülmekten Ölüyorum

Uçak modu : Uçaklarla havada savaşıcaklar.

Kamyon modu : İlk kamyonu kıran kazanır kamyonun önündede dozerler dozerlerde adamlara saldırsın

Blush

Gülmekten Ölüyorum

Ne yarışmış istiyorsanız forza horizona alıyıyım hepinize Gülmekten Ölüyorum daha güzel öneriler lazım en azından araba olmasın xD

(30-09-2018, Saat: 20:33)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uçak modu : Uçaklarla havada savaşıcaklar.

Kamyon modu : İlk kamyonu kıran kazanır kamyonun önündede dozerler dozerlerde adamlara saldırsın

Blush

Gülmekten Ölüyorum
(30-09-2018, Saat: 20:33)ITenGriTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne yarışmış istiyorsanız forza horizona alıyıyım hepinize Gülmekten Ölüyorum daha güzel öneriler lazım en azından araba olmasın xD

Son Düzenleme: 30-09-2018, Saat: 20:39, Düzenleyen: Emre Özdemir.
(30-09-2018, Saat: 20:33)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uçak modu : Uçaklarla havada savaşıcaklar.

Blush

Gülmekten Ölüyorum
Çok yaratıcı kardeşim :d

Kale mod yani şöyle birşey olucak;
- Şimdi mapda 2 tane kale olduğunu düşün ve kaleden ok ile savaş yapılıyor
- Menü olabilir silah menüsü yani ok menüsü gibi birşey
- Yetkili menü ve user menü gibi
- Map küçük olacak yani saklanmak zor olucak oyüzden daha çabuk ve güzel bir mod olur

Mapi yapabilicek elemanı bulun yapıyım Gülücük

Jailbreak gibi modlar optimize edilip 2010 dan 2018e uyarlarlanırsa daha iyi olur.
PUBG mod
Metin2 Mod +map
CSGO
SoccerJam Basketball

Tekrar Görüşmemek Üzere.
@ emreis^

Etiket kalkmış heralde etiket olmuyor Gülmekten Ölüyorum

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task