Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Kroxi. 'den şikayetim.

Konu

(09-04-2019, Saat: 20:26)SancakTepe* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-04-2019, Saat: 20:25)AliÖztürk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: taklitler aslını yüceltir kudurmanın bi anlamı yok @Kroxi
Bu konu üzerinde tartışmalar sadece forumun huzurunu bozacaktır.
@ CaptainAmerica
kısa zamanda özel mesaj yoluyla gönderilen mesajları iletir misin?
(09-04-2019, Saat: 20:44)SancakTepe* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rica etsem bu özel mesaj görüntüsünü kırpmadan full ekran görüntüsü atar mısın
@"SancakTepe*" bu kadar insan bazı şeyleri görmüş ve haklı olduğumuzu söylüyor. (ters düştüğümüz kişiler bile bizi savunuyor) daha neyi bekliyoruz anlamadım. ayrıca yöneticilerin @Kroxi ile aramda geçen mesajlara rahatlıkla ulaşabileceğini düşünüyorum.

www.BuuLdyGaming.Net // www.TakımKonuşması.Com
Mesajlarq rahatlıkla erişim sağlayabiliriz doğrudur bana bu özel mesajın gönderilme tarihini verir misin

Bf klanı biteli yıl oluyor ?

Tekrar Görüşmemek Üzere.
(09-04-2019, Saat: 20:49)SancakTepe* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mesajlarq rahatlıkla erişim sağlayabiliriz doğrudur bana bu özel mesajın gönderilme tarihini verir misin
bugün konuşuldu. ondan önce sürekli konularda bizim haberimiz olmadan yorumlara etiketlendik ve bir çoğu silindi.

www.BuuLdyGaming.Net // www.TakımKonuşması.Com
@ CaptainAmerica tarihi iletmesi ardından
Gerekli kararlar alınacak bu süreçte
@MuhammeDesiqn konuyu kilitlersen sevinirim
Yöneticilerden aldığım kararı bildireceğim

Son Düzenleme: 09-04-2019, Saat: 20:55, Düzenleyen: CaptainAmerica.
Destekleyen herkese teşekkürler. UMUYORUMKİ doğru karar alınacaktır.

ayrıca konunun kitlenmemesini talep ediyorum. @Kroxi şahsı ile sorunu olan kişilerin burada bildirip ortada daha çok kanıt olacağını düşünüyorum. @MuhammeDesiqn @"SancakTepe*"

Alacağım ceza umrumda değil, ekstra olarak kendi savunma dilekçemi sizlere bırakıp @ MawiLarq kararı verip hesabı kalıcı olarak engelleyebilirsin. Biraz sonra gerekli savunmamı ileteceğim.

(09-04-2019, Saat: 21:04)Kroxi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alacağım ceza umrumda değil, ekstra olarak kendi savunma dilekçemi sizlere bırakıp @ MawiLarq kararı verip hesabı kalıcı olarak engelleyebilirsin. Biraz sonra gerekli savunmamı ileteceğim.
Beklemedeyiz.

Düşüneceğim , o arada konuyu kitliyorum.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Şikayetim var WX''Timer 19 1,060 19-07-2019, Saat: 18:38
Son Yorum: MawiLarq
Rix (kroxi yeni hesap) şikayetçiyim CaptainAmerica 2 506 30-04-2019, Saat: 18:24
Son Yorum: MawiLarq
Muhammedesiqn şikayetim. RainmeN. 9 708 08-03-2019, Saat: 16:45
Son Yorum: RuHSuZ

Task