Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Şikayetim var

Konu

Son Düzenleme: 19-07-2019, Saat: 18:18, Düzenleyen: WX''Timer.
Adem Akcandan şikayetçiyim 

https://forum.webdiyo.com/konu-csgo-ve-j...#pid287017

Durup dururken sataşıyor birşey demediğim halde adamlarıma laf atıyor kendisinin yaşı çok büyükmüş gibi .

Paylaştığı Jailbreak yedeğinin asıl sahibi benım odaları düzenliyor ve 1-2 yetki ekliyor ben yaptım diye paylaşıyor ve benden habersiz yapıyor bunu önce yedek dilenip .

şuanlık bu kadar

ve ekleme yapayım biz ne kadar uzun sürede kasıyoruz bu repleri adam konu paylaşmaya başladıgı anda qrunt yani yanlış hatırlamıyor isem ortağı rep vermeye başladı adam kısa süre içinde +100 rep puanına ulaşıyor adaletsizlik yokmu sizcede ?

Union CSGO Mode
1. olarak hakaret eden ben değil,sensin. Ben hakaret etmedim sen ise ''köpek'' dedin.
2. olay paylaşılan yedek hakkında açıklamayı @MuhammeDesiqn yaptım,burada prim kasmana gerek yok benim yedeğim diye. Paylaşmış olduğun Union yedeği vesayre alakası yok,bu herkes tarafından biliniyor + olarak Jailbreak'te bu tarz permleri sadece Turan Clan kullanmaktadır,bunu herkes biliyor.
3. Rep meselesine gelirsek,qRunt +REP verip,vermemesi seni alakadar etmez. Senin ortakların,arkadaşlarında sana +REP verdi,vermiştir. Burada ortak meselesi yapma bize.
4. Yaşım 18,senin gibi çoluk çocuk hareketler sergilemiyorum.

Son Düzenleme: 19-07-2019, Saat: 18:24, Düzenleyen: WX''Timer.
Tamam bunu anladım, açıklamayı ondanda bekliyorum diğer konular hakkında .

(19-07-2019, Saat: 18:22)ademakcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1. olarak hakaret eden ben değil,sensin. Ben hakaret etmedim sen ise ''köpek'' dedin.
2. olay paylaşılan yedek hakkında açıklamayı @MuhammeDesiqn  yaptım,burada prim kasmana gerek yok benim yedeğim diye. Paylaşmış olduğun Union yedeği vesayre alakası yok,bu herkes tarafından biliniyor + olarak Jailbreak'te bu tarz permleri sadece Turan Clan kullanmaktadır,bunu herkes biliyor.
3. Rep meselesine gelirsek,qRunt +REP verip,vermemesi seni alakadar etmez. Senin ortakların,arkadaşlarında sana +REP verdi,vermiştir. Burada ortak meselesi yapma bize.
4. Yaşım 18,senin gibi çoluk çocuk hareketler sergilemiyorum.
Ben kimse üstünden prim kasmam o yedegin asıl sahibi benım üstünde oynama yapıyorsun sadece çoluk çocuk hareketler sergilemiyorum kendini çok büyük gördüğün için böyle düşünüyorsun ve ek olarak köpek dememin sebebi herkese sataşıp bulaşman .

Union CSGO Mode
(19-07-2019, Saat: 18:22)WX\'Timer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam bunu anladım, açıklamayı ondanda bekliyorum diğer konular hakkında .
Nerden prim kasayım diye kendini yıpratıyorsun yazık sana yazık. Gülmekten Ölüyorum 

[Resim: 00yL0Y.png]

Hakaret eden sensin,eğer yasaklanacak birisi var ise oda usülsuzlükten dolayı sen olmalısın. Gülmekten Ölüyorum

Bahsedilen yedek linki nedir?

Son Düzenleme: 19-07-2019, Saat: 18:27, Düzenleyen: ademakcan.
https://forum.webdiyo.com/konu-turan-gam...25665.html

Buyrun.

(19-07-2019, Saat: 18:24)EmirhanKURT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bahsedilen yedek linki nedir?
Gerekli açıklama ve kanıtlar @MuhammedDesiqn yapılmıştır. ÖM yoluyla sizede açıklayabilirim veya buradan farketmez.

Yedek; 

Yedek Jailbreak'ta bu tarz sadece ben bu permleri kullanıyorum (yaş,en iyi,online vs vs.) Yiğit bunları ömrü hayatında 1 kere görmüş bir şahıs. Nasıl benim yedeğim diye çalıntı yapıyor anlamadım? 

Vermiş olduğu yedekdeki yönetim perminin yetki güçleri kullanılmıştır? Yedek güçleri,permleri,isimleri,odalar,açıklamalar,sunucu bilgileri hepsi bana aittir,ve 5-6 aydır sabit kullanmaktayım bu tarz yedeği.

ben bu yedeği 2016'dada görmüşümdür

(19-07-2019, Saat: 18:25)ademakcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://forum.webdiyo.com/konu-turan-gam...25665.html

Buyrun.

(19-07-2019, Saat: 18:24)EmirhanKURT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bahsedilen yedek linki nedir?
Gerekli açıklama ve kanıtlar @MuhammedDesiqn yapılmıştır. ÖM yoluyla sizede açıklayabilirim veya buradan farketmez.

Yedek; 

Yedek Jailbreak'ta bu tarz sadece ben bu permleri kullanıyorum (yaş,en iyi,online vs vs.) Yiğit bunları ömrü hayatında 1 kere görmüş bir şahıs. Nasıl benim yedeğim diye çalıntı yapıyor anlamadım? 

Vermiş olduğu yedekdeki yönetim perminin yetki güçleri kullanılmıştır? Yedek güçleri,permleri,isimleri,odalar,açıklamalar,sunucu bilgileri hepsi bana aittir,ve 5-6 aydır sabit kullanmaktayım bu tarz yedeği.
1-2 şey ekleyip kendim yaptım diye gezinmen ?

Union CSGO Mode
(19-07-2019, Saat: 18:27)EmirhanKURT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben bu yedeği 2016'dada görmüşümdür
Yedeği kendi elimle bir bir editleyip,yaptım. Alıntı olan tek yer yönetim permlerinin yetki gücü.

(19-07-2019, Saat: 18:27)EmirhanKURT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben bu yedeği 2016'dada görmüşümdür
Ts me gelin atayım yedeğin kendi yaptıgım halini .

Union CSGO Mode

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Kroxi. 'den şikayetim. CaptainAmerica 29 1,849 09-04-2019, Saat: 21:07
Son Yorum: MawiLarq
Muhammedesiqn şikayetim. RainmeN. 9 714 08-03-2019, Saat: 16:45
Son Yorum: RuHSuZ

Task