Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

[~ ITenGriTR Kimdir ? ~]

Konu

Son Düzenleme: 05-01-2019, Saat: 10:47, Düzenleyen: ITenGriTR.
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kendimi kısa bir biçimde tanıtcağım ;

• İsmim : Berk
  • Doğum tarihim : 2003 Aslında 2002 ama biraz geç kalınmış :/
  • Web sitelerim : WEBDiyo.com , DiyoCO.com , CSAilesi.com adreslerinin yöneticilerindenim
  • Yaşadığım şehir : Tekirdağ| İlçe : Çorlu
Cs 1.6 Hayatım;
Daha 10 yaşında değildim soğuk bir kış günü dayım half life'tan cs 1.5'e döndürmüştü oyunu sonra botlarla girip oynuyordu bende izliyordum taktikleri beklemesi bomba kurması oyun o kadar hoşuma gitti ki "1 kere oyun oynayabilirmiyim" sorusunu sormaktan çekinmedim , sonra bu senlik oyun değil dedi ve 1-2 saat sonra üniversite için evden ayrıldı , tabi bizde ki bu merak hemen oyunu açıp değiştirdim ve botlarla girdim tabi o zamanlar en önemli kod "bot_kill" bilmiyorrdum ki hep botları izlerdim ölünce bu böyle eve internet gelene kadar devam etti ardından 2. sınıf türkçe bilgimiz ile başladım cs1.6 kodları diye aramaya "bot_kill" komutunu bulmam uzun sürmedi bundan bir süre sonra botlardan sıkılmıştım artık gerçek insanlarla oynama isteği uyandıkça araştırmak için hevesleniyordum en sonunda bir yerden online bir cs1.6 buldum tabi o zamanlar cs1.6 krallığının zirvesinden 1-2 yıl öncesi girdim bir servere indirince oyunu o yüklenme ekranını hiç unuttmam neyse girdik oyuna baktım millet oynuyor tabi ilk el öldükten sonra "bot_kill" komutunun işe yaramadığnı görünce baya üzülmüştüm , sonra bir arkadaş tanıdım orda her gün beraber oynardık ardından facebook'ta ekledik bir birimizi sonra arkadaş kendi serverini kurduğunu benimde gelmemi istediğni söyledi hiç unutmam o adminlik yazdığı günü adminlik nedir zerre kadar fikrimiz yokken serverde komutçu buldum kendimi , serverler max 20 kişi filan olurdu olsun o zevk yeterdi bize ama bir gün o arkadaş beni birine satınca bıraktım orayı o zamanın en kral serveri "MekanTR" yi buldum girdim çok hoşuma gitmişti o telatabiler küçükken az izlemedik ts3 devrini daha yeni öğreniyorduk o gün öğrendim ts3'ün bir program olduğunu gittim indirdim hemen kurdum sonrasında ts3 adreslerine gittim filan filan ardından orda yetkili oldum slottluk ama değerliydik o zaman yöneticiler için her yetkmiz vardı gecenin 2-3 üne kadar oynardık yatardık , o serverdeki son konuşmamı "Im Bot" diye biri vardı ona söylemiştim "Abi biz taşınıyoruz 1 ay gelemiycem filan beni unutmayın" diye ama taşındığım yerdeki internet problemleri yüzünden 3-4 ay internetsiz kaldıktan sonra binaya internet geldiğinde  serverin kapatıldığını duyunca ağladığım zaman efsaneydi be böyle gittikçe gelişti.

Forum Hayatım;
2017 yılının ilk ayında bir serverde görmüştüm bu forumu herkes kaydoluyordu meraktan bende kaydoldum baktım insanlara filan yardım ediyorlar eklenti ile tabi o zamanki merak "Nasıl yapıyorlar" sorusu idi az mı localhost'ta server kurup panel ekleyip eklenti kurup acaba burdaki reklam nasıl değiştirilir diye sormadım sayısı belli değildir , ardından bu forumda gördüm böyle eklenti yazmayı filan ardından sma dosyasından editlendiğini gördüm tabi hemen bir ad bir ad "Ender Gaming" olsun dedim benim kendi küçük dünyamın bir parçası idi bu server hiç bir zaman gerçek bir oyuncu görmedi bu serveri ne yazık. Ardından burda insanlara yardım etmek istedim çünkü MawiLarq böyle yapıyordu ben niye yapamazdımki baktım yazılan derslere tekrar yazdım bıkmadan usanmadam , ardından eklenti isteği buldum bende yardım edebilirdim ne vardı ki diğer bilenlerden farkım tek farkım öğrenicek daha çok şeyimin olmasıydı olsun daha sonra öğrenirim diye diye yavaş yavaş öğrendik bazen büyük işlere imza attım.Burda ilk yetkili oluşum efsaneydi gönüllü destek başvurum hala duruyordur büyük ihtimal benim ilk yetkimdi o bir işlevi yoktu ama bir görüntüm vardı diğer insanlara karşı ardından o kadar fazla odaklandım ki bu foruma çözüldü diye az etiketlemediğim BraveMan 'a sonsuz teşekkürler benim buraya gelmemde çok yararı oldu.Sonrada moderatör olduk geliştik ve devam ettik.

Küçük bir tavsiye küçüklerime: İnanırsanız yapamıycağınız şey yok, yazılım hayatıma basit bir dil olan , pawn dili ile başladım ama şimdi 7'den fazla dili biliyorum bazıları iyi bazıları orta seviye.

#HepBeraberGeleceğe

AYTENGRİ

Önemli olan ondan iyi olmak değil,
dünden daha iyi olmaktır..
sen 2003lümüsün beeeeeeeeeeerk .

1 yas buyukmusun ama sana hep abi dedim Gülmekten Ölüyorum okumaya usendim bukadar yazıyı sadece bası ve vidyoyu ızledım

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
FakeDesigN Kimdir ? Ne İşler Yapar ? FakeDesigN 6 1,084 20-01-2020, Saat: 23:14
Son Yorum: karabeybı
KONYALI Kimdir ? ( Bence OKU ) KONYALI 1 415 19-01-2020, Saat: 01:45
Son Yorum: MawiLarq
Siyah Sancak Kimdir ? muhammet0660 2 341 06-01-2020, Saat: 16:16
Son Yorum: muhammet0660
FurkanGs1905 Kimdir ? Furkangs1905 2 360 08-12-2019, Saat: 00:32
Son Yorum: Furkangs1905
Virüs* [ DoktorBey ] Design Kimdir ? Hüseyin Orkun 7 424 21-11-2019, Saat: 10:20
Son Yorum: MarcoGames

Task