Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

İlk Photoshop CS6 Çalışmam Önerilerinize Açığım

Konu

Bilgisayarımda uzun süredir cs6 yüklü birkaç defa videolar izleyerek mantığını az çok kavramaya çalıştım ve güzel birşeyler yapmaya çalıştım ilk çalışmama göre güzel olmuştur umarım.

RESMİN ORJİNAL HALİ
[Resim: GZnkEZ.jpg]

1. Tasarımım
[Resim: XbWoBk.png]

2.Tasarımım
[Resim: odQZAb.png]

BU ARADA MEŞALE KONUSUNDA BATIRDIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM BİRİ BANA O BÖLGEYİ TASARLAMADA YARDIMCI OLABİLİRSE ÇOK MEMNUN KALIRIM Gülücük 

Eline Sağlık Efsane Olmuş

Union CSGO Mode
(26-05-2019, Saat: 20:19)WX''Timer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline Sağlık Efsane Olmuş
teşekkür ederim Gülücük

Son Düzenleme: 26-05-2019, Saat: 20:44, Düzenleyen: SkullHD.
Başarılı, Konuyu Hatalı Yerde Açtınız Burası İstek Bölümü Tasarım Çalışmalarınızı "Burdan" Açıcaksınız, Konu Taşınabilir @Zeze.Stained@MuhammeDesiqn

Steam Yutup | Rep
(26-05-2019, Saat: 20:43)SkullHD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başarılı, Konuyu Hatalı Yerde Açtınız Burası İstek Bölümü Tasarım Çalışmalarınızı "Burdan" Açıcaksınız, Konu Taşınabilir @Zeze.Stained@MuhammeDesiqn
BEN MEŞALE KONUSUNDA VE ÖNERİ KONUSUNDA YARDIM İSTEMİŞTİM TEŞEKKÜR EDERİM İYİ FORUMLAR

Son Düzenleme: 27-05-2019, Saat: 02:25, Düzenleyen: SkullHD.
(27-05-2019, Saat: 01:30)umuterdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-05-2019, Saat: 20:43)SkullHD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başarılı, Konuyu Hatalı Yerde Açtınız Burası İstek Bölümü Tasarım Çalışmalarınızı "Burdan" Açıcaksınız, Konu Taşınabilir @Zeze.Stained@MuhammeDesiqn
BEN MEŞALE KONUSUNDA VE ÖNERİ KONUSUNDA YARDIM İSTEMİŞTİM TEŞEKKÜR EDERİM İYİ FORUMLAR
Kusura Bakmayın ama Konu Şablon'a Uygun Değil

Steam Yutup | Rep
@ umuterdem @ SkullHD 'nin dediği gibi burası istek bölümü çalışmalarını @ SkullHD 'nin belirttiği yere açmanız gereklidir.Konunuzu taşıyorum. İyi forumlar

- Web Site Yazılımı
- Kontrol Panel Yazılımı
- Otomasyon Sistemleri
(27-05-2019, Saat: 12:46)Zeze.Stained Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ umuterdem
Meşaleyi kendin fırça ile yapabilirsin bu fotoğraftan çıkarman zor kendine bir brush pack indir o kısmı rahatlıkla yaparsın.
öneriniz için teşekkür ederim hocam kendim birşeyler yapmaya çalıştım [Resim: p54XGm.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Youtube Kapak Fotoğrafı Çalışmam goldberg Graphic 0 226 19-02-2021, Saat: 21:40
Son Yorum: goldberg Graphic
Youtube Banner Çalışmam 3 InfazDesigN 5 840 04-12-2020, Saat: 01:42
Son Yorum: ugurd19
Tasarım çalışmam 22 Zeze.Stained 6 829 02-12-2020, Saat: 00:20
Son Yorum: selimccc00
Zula Banner TASARIM Çalışmam [ SkyDesiqNeD] DarkSky* 5 1,580 14-04-2020, Saat: 18:52
Son Yorum: okarakutuk
Rota Gaming Banner Çalışmam [ UlkucuGrafıkEkıbı ] GrainyGrapichs 2 433 12-03-2020, Saat: 22:33
Son Yorum: ByGhost

Task