Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Gelişmiş Aktif Adminler HUD [Sol Üst]

Konu

Son Düzenleme: 09-06-2017, Saat: 12:32, Düzenleyen: PowereXe.
Eklenti İsmi : Gelişmiş Aktif Adminler HUD
Sürüm : 1.0
Açıklama : Sol Üst Kısımda [Kurucu - Admin - Slot] Taglarıyla Oyundaki Aktif Adminleri Gösterir.Diğer Online Admin Pluginlerinden Farkı Bu Taglardır

Cvar Komutları: 

PHP Kod:
"sa_plugin_on" "1"             // 0|1 Eklentiyi Açar Kapatır
"sa_online_color" "0 130 0"    // Online Adminler Yazısının Aktif Admin Varkenki Rengi
"sa_offline_color" "255 0 0"   // Online Adminler Yazısının Aktif Admin Yokkenki Rengi
"sa_msg_xypos" "0.02 0.2"      // HUD Mesajının X|Y Vektörlerindeki Konumu 

Ekran Görüntüsü :

[Resim: onlineadmins.jpg]

Rar Şifresi :

[Bu bir gizlenmiş içeriktir. Eğer doğru adımları uyguladıysanız aşağıdaki şifre size açılacaktır.]
Bu İçeriği Görüntüleyebilmek İçin Hesabınıza Giriş Yapmış Olmalısınız. Eğer Bir Hesabınız Yok İse Kayıt Olup İçeriği Görüntüleyebilirsiniz.

.zip Gelismis_Aktif_Adminler.zip (Dosya Boyutu: 1.63 KB | İndirme Sayısı: 57)

Yaşlanarak Değil Yaşayarak Tecrübe Kazanılır, Zaman İnsanları Değil Armutları Olgunlaştırır.
-Peyami Safa

Bir zamanlar herkesin istedigi şimdi ise aramak istemesekte karsımıza cıkan admin listesi teşekkürler +rep Gülmekten Ölüyorum

Son Düzenleme: 09-06-2017, Saat: 12:28, Düzenleyen: Anıl Can.
Ek bir not paylaşırken var olan cvarlar hakkında bilgi verin bilmeyen arkadaşlar için yardımcı olacaktır.

Sadece CS:GO ekletisi yapıyorum 1.6 plugin isteklerine bakmıyorum.

Serverinize özel go eklentisi için steam üzerinden iletişime geçin

Steam :   https://steamcommunity.com/id/cananil44

Son Düzenleme: 09-06-2017, Saat: 12:34, Düzenleyen: PowereXe.
(09-06-2017, Saat: 12:26)Sancaktepe* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir zamanlar herkesin istedigi şimdi ise aramak istemesekte karsımıza cıkan admin listesi teşekkürler +rep Gülmekten Ölüyorum
Valla Ben Herkesin İstediği Zamanda da Paylaşmıştım Biliyorsun Gülmekten Ölüyorum

(09-06-2017, Saat: 12:28)Anıl Can Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ek bir not paylaşırken var olan cvarlar hakkında bilgi verin bilmeyen arkadaşlar için yardımcı olacaktır.
Hemen Ateşledim Gülmekten Ölüyorum

Yaşlanarak Değil Yaşayarak Tecrübe Kazanılır, Zaman İnsanları Değil Armutları Olgunlaştırır.
-Peyami Safa

Teşekkürler

CapitaLL | Zombie WarS |'TR
teşekkürler

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
WebDiyo.COM   | Gelişmiş Redbull - Tamamen Türkçe! ITenGriTR 117 2,801 02-09-2024, Saat: 21:16
Son Yorum: rangerlan5454
JB    Gelişmiş Kutu Plugini PawNod' 19 1,436 13-09-2023, Saat: 12:46
Son Yorum: Hüseyin [YMK]
Ultra Gelişmiş Admin Menu Q47. 36 1,443 11-09-2023, Saat: 10:55
Gelişmiş Sohbet Temizleme | Türkçe | comolokko11 82 5,446 10-09-2023, Saat: 19:20
WebDiyo.COM   | Gelişmiş Bilgilendirici HUD Q47. 11 832 10-09-2023, Saat: 18:38

Task