Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Ferudun Kimdir ?

Konu

Son Düzenleme: 20-08-2018, Saat: 22:26, Düzenleyen: ` bRae.
Herkes Kendini Tanıtınca Ferudun Geri Kalır Mı ?

Benim Adım Ferudun

Kullandığım Nickler

KeyfeKeder (Bir Yerden Duymadığım Ve Kimsede Görmediğim Arattığımda Bilindiği Çok Düşük Olan Bir Nick. Benden Sonra Kullanılmaya Başlamıştır.)
Cristo (Bilindiği Az Çok Olan Nick'in Kötü Bir Olay Sonucu Değiştirilmiştir.)
Ferudun (Bi Ara Orjinaliyle Takıldım Güzeldi.)
` bRae (En Son Kullandığım Nick Hayırlı Uğurlu Olsun.)

CsAilesi'yLe İlk Günüm

Tam Hatırlamıyorum, Hatırladığım Kadarıyla İlk Kez PawnTr'de Yada Daha Önceden Tanışdığım [b]@ MawiLarq İle Önceden Tanışmıştım. PawnTr'den Sonra CsAilesi CsAilesi'nde Olaylar Olduğu İçin Kapatıp Açılmıştı. Ve Hala Kendisine Yediremiyenler Saldırı Sonucu Düşürüp Yine Ayağa Kalkmıştır. En Son Olarak Ben Ve @TheFlash Olarak Forumu Baştan Kurup Yeni Haliyle Ortaya Koyduk.[/b]

Pluginlerle Aram Nedir ?

Pluginlerle Aram Şuanlık İyi Olmasa da Pluginleri Editlemede Biraz İyiyim. İnşallah Tam Takım Öğrenip Sizlere Yardım Etmeyi Çok İsterim. Herşey Para Değildir. Eğlenmek Amaçlı Bir Server Açıp Pluginsiz Kalanlar İçin Herkese Destek Konusunda Yardım Ederim. Elimden Geldiğini Ve Daha Fazlasını Yaparım.

Konu Sayın Neden Az ?

Fazla Konum Yok Hatta Hiç Diyebiliriz. Güzel Pluginler Bulsamda Paylaşmak İstiyorum. Ancak Bulduğum Pluginlerin Hepsi Bu Forumda Mevcut Olduğundan Paylaşamıyorum. 

Tanışma Fastımız Az Bile Olsa Beni Tanımanızı İstedim. Ek Bilgiler Öğrenmek İstiyorsanız Yorumun Altında Yazarsanız Sevinirim.

Yazı Konusunda Çok Hoş Durduğu İçin Büyük Küçük Harfleri Kullanıyorum

Cristo iyidi be ferudun

{Hakuna Matata Gaming}

Konu temize çekildi.

kısaca REİS.

' en zor kararları en güçlü iradeler verir. '
Forum fikri asil kimden çıktı düzenleyen vs. Sormuyorum? Asil fikir, asil sahip kim? Emirhan mi Flash mi SEN Mİ?

@Phoenix

csailesi.com benden önce de kurulu idi fakat yönetim ekibi arasında sorunlar oluştu emirhan ile tanıştık ekibi toplayıp forumu baştan kurduk kısacası bu.

Bizi Biz Yapan Geçmişimizdir

Not : içimden geldi yazam dedim

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
FakeDesigN Kimdir ? Ne İşler Yapar ? FakeDesigN 6 1,088 20-01-2020, Saat: 23:14
Son Yorum: karabeybı
KONYALI Kimdir ? ( Bence OKU ) KONYALI 1 423 19-01-2020, Saat: 01:45
Son Yorum: MawiLarq
Siyah Sancak Kimdir ? muhammet0660 2 347 06-01-2020, Saat: 16:16
Son Yorum: muhammet0660
FurkanGs1905 Kimdir ? Furkangs1905 2 364 08-12-2019, Saat: 00:32
Son Yorum: Furkangs1905
Virüs* [ DoktorBey ] Design Kimdir ? Hüseyin Orkun 7 440 21-11-2019, Saat: 10:20
Son Yorum: MarcoGames

Task