Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

FakeDesigN Kimdir ? Ne İşler Yapar ?

Konu

FakeDesign

Ben Kimim ve Tasarıma Nasıl Başladım ?

Ben 1998'de Malatya'da Dogdum.İsmim Ali Avcı Lakapımla Melek diye Sesleniyorlar Ben Tasarımcılık işine 2015 de başladım tabi o zamanlar çok şey bilmiyordum CeyhuNReiS'' diye bir arkadaş bana yardım etti ufak çaplarda bannerler yaptım animasyonları ögrendim 2016 yılında profosyonel bi şekilde yapmaya başladım tasarım işlerini şimdi ise after effectli bannerler yapıyorum.

Tasarımcılığa ise bi arkadaşım yönlendirdi para lazım demişti o da bana şöyle dedi -(kanka sen tasarımcılıga başla bence iyi para var işin içinde)- tam böyle dedi bende başlamaya karar verdim ve şimdi kaliteli içerikler sunuyorum serverlere.

Web İlişkileri

Web Sayfa konusunda çok iyiyimdir sc felan yapabiliyorum web sitesi için geçen sc ler yapıyorum o yüzden baya iyi bir iş başarıyorum.

İnternet İlişkilerim

İnternetle aram baya iyidir günde 6 veya 8 saat oynuyorum o zamandada kendimi geliştiriyorum internet üzerindeki forumlara destek yapıyorum Gülücük

Yaptıgım İşler

Ben genellikle -( BANNER-İCON-Plugin-TS3 ODA İÇİ-CS PANEL-WEB SC )- işlerini yapıyorum Gülücük

NationalS GaminG
---FakeDesigN---
EFSANELER ÖLMEZ
Başarılar inşallah daha iyi yerlerde gelirsn

Tanıştığıma memnun oldum...

KARDEŞİM BİZE FTP BİDE DOSYA YUKLE EKLETİ YUKLEME KISMI LAZIM ÖZEL KONUSMALIM 05313682663

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
KONYALI Kimdir ? ( Bence OKU ) KONYALI 1 422 19-01-2020, Saat: 01:45
Son Yorum: MawiLarq
Siyah Sancak Kimdir ? muhammet0660 2 345 06-01-2020, Saat: 16:16
Son Yorum: muhammet0660
FurkanGs1905 Kimdir ? Furkangs1905 2 363 08-12-2019, Saat: 00:32
Son Yorum: Furkangs1905
Virüs* [ DoktorBey ] Design Kimdir ? Hüseyin Orkun 7 438 21-11-2019, Saat: 10:20
Son Yorum: MarcoGames
K0gamer Kimdir ? K0gamer 8 432 20-11-2019, Saat: 20:30
Son Yorum: K0gamer

Task