Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Çözüldü   | Efektler Hk

Konu

Son Düzenleme: 17-07-2019, Saat: 11:01, Düzenleyen: AktifSunucum.COM.
İstediğim çalışma: Banner efekti yapımı
İstediğim renkler: Efektin rengine göre örneğin buresimdeki alev kırmızısı
Özel Olarak: Yapımını öğrenmek istiyorum
Benzer Çalışma: Klip bannerlarda görüyorum bu efektleri onun gibi
Eklemek İstediğim: Yapımını öğrenmek istiyorum
Resim Boyutu: Yok
Yazılacak Yazı: Yok
Merhaba değeri forum sakinleri, firmamız için resmi ts3 sunucusu oluşturacağız. Ts3 banner yapmamız gerekiyor haliyle. Bu tür efektlerin kullanımını bilen varmı aramızda acaba? daha önce bannerlarda'da görmüştüm.

[Resim: lQ1bQp.jpg]

Sexy Womans in your town
@AktifSunucum.COM Böyle Efektli Bir şey ücretli yapabilrm fiyati özelden konuşabilrz Gülücük

Uslu Bir Çocuk Olmazsanız , Hayat Sizi Küçük Bir Gangster'e Çevirir . !
(18-07-2019, Saat: 13:48)AktifSunucum.COM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vegas pro kullandım
Güzel
şimdi photoshop'ta 800x300 boyutunda bir proje açıp bannerın arka planını, efektlerini kısaca bannerı hazırlayın. (eğer gerekli materyaller elinizde yoksa bunuda kullanabilirsiniz  Tıkla
Bannerı hazırladıktan sonra 2 ye bölüp kaydetmeniz gerek (farklı fikirlerde bu sayı artabilir)
Yani vegas ta ekliyeceğiniz video efektin arkaplanın üstünde logo vb. Şeylerin altında olması için
Photoshopta katmanların solunda göz ikonu vardır ona bastığınızda o katmanda olan herşey kapanır.

Attığınız resimdeki efektleride cartoon animation effect şeklinde aratırsanız bulabilirsiniz

Şu video ilede hazırladığınz videoyu gif haline dönüştürenilirsiniz Tıkla

Instagram; zeze.stained
Facebook; Stained
Youtube; Stained
Steam; Zeze;Stained.
(18-07-2019, Saat: 15:04)Zeze.Stained Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-07-2019, Saat: 13:48)AktifSunucum.COM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vegas pro kullandım
Güzel
şimdi photoshop'ta 800x300 boyutunda bir proje açıp bannerın arka planını, efektlerini kısaca bannerı hazırlayın. (eğer gerekli materyaller elinizde yoksa bunuda kullanabilirsiniz  Tıkla
Bannerı hazırladıktan sonra 2 ye bölüp kaydetmeniz gerek (farklı fikirlerde bu sayı artabilir)
Yani vegas ta ekliyeceğiniz video efektin arkaplanın üstünde logo vb. Şeylerin altında olması için
Photoshopta katmanların solunda göz ikonu vardır ona bastığınızda o katmanda olan herşey kapanır.

Attığınız resimdeki efektleride cartoon animation effect şeklinde aratırsanız bulabilirsiniz

Şu video ilede hazırladığınz videoyu gif haline dönüştürenilirsiniz Tıkla
Teşekkürler.

Sexy Womans in your town
Konu çözüldü mü? @AktifSunucum.COM

Konu "Çözülmüş İsteklere" taşınmıştır.

Bize Destek Olmak İstermisin?
Bu Konuyu Sosyal Medya Hesabında Paylasarak Bize Destek Olabilirsin
[Resim: 1JbAVp.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task