Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Reddedildi   | Deneme Moderatör Başvurum

Konu

Son Düzenleme: 20-03-2018, Saat: 17:57, Düzenleyen: Hüseyin [YMK].
Ad Soyad: [b]Hüseyin Yamakoğlu [/b]
Yaşadığınız Şehir: [b]İstanbul[/b]
Neden sizi seçmeliyiz?: Gerek espirili, gerek ciddi tarafımla forumda çoğu yerde konumun olması nedeniyle beni seçebilirsiniz.
Yetkili olmak istediğiniz bölüm/dal: Genel bölümündeki görüş,öneri,istek ve yardıma ihtiyacım var bölümünde başlamak istiyorum
Günlük aktiflik süreniz(Minimum/Maxiumum): Minimum 4 saat / maximum 9 saat
Varsa eklemek istedikleriniz: Gerçekten bu sitede doldurulacak o kadar çok forum varki bilgisayar başına geçtiğimde sürekli konu yazıyorum olan konulara bakıyorum. Ve sitede bazı eksikliklerde oluyor sağolsun yönetim ekibimiz hemen hallediyorlar. Şu ana kadar size bi kötülüğüm dokunmuş özür dilerim affetmeniz dileğiyle.
Referans: muhammedesign
Konularınız:
HİKAYE PAYLAŞIM
PROJEM VAR
5 Adet Bilmece
Donanım Parçaları
Model kalkan
Clash  [b][b]Gibi linkini vermediğim ve çoğu bölümlerde olan konularım bulunmaktadır. Görmüşsünüzdür. [/b][/b]

[b][b]Tüm şartları karşılamaktayım.[/b][/b]

@ MawiLarq

1. Konuda B hataları var
2. Dediğiniz Bölümlere moderatör alımları yoktur.

Yetkili başvurunuz reddedilmiştir.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Reddedildi   | Nemesis Yetkili Başvurum nemesiskingofcs 2 347 15-12-2019, Saat: 23:58
Son Yorum: MawiLarq
Reddedildi   | Nemesis Grafik ve Tasarım Yetkili Başvurum nemesiskingofcs 1 361 21-11-2019, Saat: 23:59
Son Yorum: ITenGriTR
Reddedildi   | Windows Bölümü Moderatörlük Başvurum Hüseyin [YMK] 2 363 29-06-2019, Saat: 21:58
Reddedildi   | ReisBack , Deneme Mod ReisBack 9 623 08-06-2019, Saat: 13:19
Reddedildi   | Deneme Moderatörlük Başvurusu Hüseyin [YMK] 6 460 17-05-2019, Saat: 00:59

Task