Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | CS:GO Server Hatası

Konu

arkadaşlar merhaba 32 kişilik csgo sunucum var. server 15-16 kişi olduğu zaman bazılarının oyunu komple kapanıyor. bazılarının oyunu konsola dönüyor kimiside hiç düşmüyor ama server çökmüyor. nedenini bilen varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim

Pek bilmem ama, serverinize reset atmayı deneyebilirmisiniz? Veya denedinizmi?

Sunucuyu kendiniz mi açtınız yoksa kiraladınız mı ?

sunucuyu kiraladım. Reset attım sorun devam ediyor
@` bRae
@ emre Özdemir

Tüm pluginleri kapatıp tekrar deneyin olmadı kiraladığınız yere başvurun

(10-10-2018, Saat: 00:24)` bRae Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm pluginleri kapatıp tekrar deneyin olmadı kiraladığınız yere başvurun
merhaba sunucuyu kiraladigim yere ticket attim onlar eldiven ve bicak skinlerinden oldugnu dusunuyorlar kapatmammi istediler. Ancak serveri dolduran eklentiler bunlar zaten.Ve valvenin son guncellemesinden sonra cogu hostta bu tarz problemler baslamis

Merhaba aldığınız hostdan kaynaklı bu makinesi pluginleri kaldırmıyo olabilir veyada cs gosu yeni güncellenmiştir yeni güncellenen cs go sunucuları bazen bu tarz çökme sorunları yaşanıyor

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Sadece CS:GO ekletisi yapıyorum 1.6 plugin isteklerine bakmıyorum.

Serverinize özel go eklentisi için steam üzerinden iletişime geçin

Steam :   https://steamcommunity.com/id/cananil44

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | sunucu iletişim hatası Kedi 1 225 15-01-2020, Saat: 16:44
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | Server Benden Ts3 Senden adamkarabela 1 264 05-12-2019, Saat: 18:16
Son Yorum: MawiLarq
Silinmiş Konu   | Surf Server Mod Plugin Yardımı caner5706 1 235 25-10-2019, Saat: 19:55
Silinmiş Konu   | Surf Server Mod Plugin Yardımı caner5706 5 279 25-10-2019, Saat: 19:55
Silinmiş Konu   | Surf Server Mod Plugin Yardımı caner5706 1 252 25-10-2019, Saat: 19:55

Task