Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Counter Strike 1.6 Sunucu Açıyoruz , Detaylar >>

Konu

(16-09-2018, Saat: 21:30)XaRex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ MawiLarq 2019 eylül çok var abi. Sanırsam eskiden böyle bir duyuru daha yapılmıştı ama sonradan vazgeçilmişti sanırım. Belirli fiyat ne olur sizce ? Daha erken ama Gülmekten Ölüyorum Gülücük
Daha önceden ileride böyle bir projeye girceğimizi açıklamıştık yani bundan bahsetmiştin aklında kalması sevindirici Gülücük

Fiyat konusuna gelicek olursak ;
  • $ ila barındırma yapılcağı için o anki dolar kuru önemli rol oynıcaktır.
  • Koruma hizmetine verceğimiz para(en büyük etki) tahmini ip başına koruma sadece 25-30 lira olucaktır.
  • Diğer hizmetler , detaylarda 10-15 lira diyelim.
Verdiğim tamamen örnektir baz alma .

Tahmini $ böyle giderse server başı 70-80 lira olucaktır $ eski haline dönerse max 50 görceğinizi düşünüyorum kısaca $ a bağlı :/

TR kurundan olması daha iç açıcı değil midir?

@ MawiLarq Şimdi dolara bağlı diyosun tamam fakat 80 falan diyosun tabi değişebilir.Baya ilgi çok olmassa sizin için zarar olabilir.

- Naber müdür
Belirli bir fiyat vermek doğru değil canı gönülden bende isterim türk lirasını baz alalım ancak şuanda türkiyedeki tüm sunucuları tek 1.6 değil hosting ses , oyun vb. herşey $ baz almaktadır . Dedicated türkiyede üretilmediği için $ baz alınıyor ve barındırma için bir firmaya yollıcağımızdan hizmetleri $ ila yapmakta türkiye kendi dedicatedini yaparsa ve bizim işimizi görücek olursa neden olmasın seve seve geçeriz .

Verdiğim fiyatı baz almayın dedim sadece bi örnek yaptım.

İlk Serveri Arkadaşlar Almak İstiyor Fakat Hakuna Matata Olarak Bizde Orada Olacağız! Gel len buraya

#WEBDiyoYaparsaEnKalitelesiniYapar!

Pouex(Görkem Bacısısikişenoğlu)'in anasını götünden sikeyim.
Emirhan SkürtSkürt seninde ananı sikicem sıradasın.
Dediğim gibi ferudun ve berke lafım yok.
forum.csduragi.com
Son Düzenleme: 16-09-2018, Saat: 22:32, Düzenleyen: LohZ.
Yeni projeler bence bazı clanlara sponsor olabilirler daha hızlı büyüme açısından webdiyo buda benim düşüncem hayırlı olsun çok iyi olucak gibime geliyor Gülücük

#WEBDiyoYaparsaEnKalitelesiniYapar!

@ MawiLarq abi anlamadıgım soru şu sizmi server açacaksınız sunucumu satacaksınız

Son Düzenleme: 16-09-2018, Saat: 22:39, Düzenleyen: MawiLarq.
(16-09-2018, Saat: 22:36)ByCS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: #WEBDiyoYaparsaEnKalitelesiniYapar!

@ MawiLarq abi anlamadıgım soru şu sizmi server açacaksınız sunucumu satacaksınız
Server satacağız hayırlısı ila.

@LohZ

Şuanlık öyle bir durum söz konusu değil ancak fikrini not aldım yönetime suncağım.

@ MawiLarq hayırlı olsun abi minecraft serveride satın xd

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task