Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Counter Strike 1.6 Sunucu Açıyoruz , Detaylar >>

Konu

Hayırlı olsun iyi satışlar

Hayırlı Olsun Bence En Guzelı Burası Olucak
#WEBDiyoYaparsaEnKalitelesiniYapar!

(16-10-2018, Saat: 09:27)EmReiS^ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle bi konu var onada dikkat edelim emirhan.Kimseyle fazla samimi aşırı gırgır şamata gibi laçkalaşma olmasın.Daha sonrasında iyilikten maraz doğar ve ya xxx kanka banadamı böyle yapcaksınız gibi laflar yada forumda xxx benim arkadaşım ben hallettirirm gibi şeyler yaşanır buda hoş olmaz.Destek verme sistemi forum ve panel üzerinden ticket yeterli olucaktır diye düşünüyorum abartıya gerek yok bence.
tamamıyla katılıyorum ben bu sorunu çok yaşadım. Facebook üzerinden zaten baş edemiyorsun. Ben yinede destek olmaya çalışıyorum wp den yazanlarda oluyor. Olgun kişiler sıkıntı yaratmıyor fakat ufaklıklar pek anlamıyorlar durmadan yazıyorlar.

Desteğe çok önem vereceğiz halihazırda forum icindede belirttiğiniz olaylar oluyordu çözümünü bulduk buda düzenli olarak yetkililerimizi bilgilendirip toplaniyoruz ve bu konular hakkında konuşuyoruz .

Herhangi bir konuda yardım etmek için her zaman hazırım.
İletişime geçerseniz yardımcı olurum.

Şuandaki durum nedir?

(20-10-2018, Saat: 18:45)OmerSRN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herhangi bir konuda yardım etmek için her zaman hazırım.
İletişime geçerseniz yardımcı olurum.

Şuandaki durum nedir?
Teşekkürler yardıma suanlik ihtiyacımız yok olursa tavsiye edilir sen dönüş yaparım

Belirli Bi tarih varmı açılma tarihi
ve tahmininizcce serverlerde doluluk oranı yüzde kaç olur ?

(20-10-2018, Saat: 19:14)!ALİREİS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belirli Bi tarih varmı açılma tarihi
ve tahmininizcce serverlerde doluluk oranı yüzde kaç olur ?
Şuan kesin olarak algılama 15 tatile yetiştirmeye calisiyoruz , doluluk içinde ciddi anlamda baglantilarimiz var bu sayede counter strike ile ilgili her yerde reklamlarımız eklenmeye yavaştan başladık emin ol açılmadan önce önüne birçok kez çıkacaktır .

Konuda ufak bir güncelleme olmuştur .

Son Düzenleme: 25-10-2018, Saat: 10:41, Düzenleyen: W0RLD..
Lidercs gibi Sponsorlu server vericekmisiniz? doldurma şartıyla

- pLayer4Army Global TeamSpeak3 Server
- IP: ts3.player4army.tk
- Kısa DNS: p4a

- Youtube: MustafaBaskan

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da