Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Cepkin* Kimdir ? Herşeyi Açıklıyorum

Konu

CEPKİN* KİMDİR:

Adım Mehmet Tutu ' tir.2016 Yılında Kendi Haline Biriyken Makine İle Tanışmıştır.Makineden Pek Anlamazdım 2 Ayda Çoğu Şeyi Ögrendim

Ve Kendime Nick Buldum.Son 2 Senede Çok Büyük Şeyler Yaşadım Sonuna Kadar Okumanızı Tavsiye Ederim

CEPKİN* GEÇMİŞİ HİKAYESİ:

Aslında Çogu Şey 2016-2017 Yılları Arasında Oldu.2017 Yılında Csailesi İle Tanıştım.İlk Başlarda Mybb Forum Çoğu Şeyden Anlamazdım.Aradan Geçen Zaman Sonra Anladım ve Kendime Ben Neden Forum Açmayayım Dedim.Ardından Kendime Bir Domain Aldım [csdeyiz.biz] Ve Başladım Forum Kurmaya.Sonra Benim Sayfada Mehmet Diye Birisi [b]Vardı[Sancaktepe] Onunda Sitesi Vardı [oyunyardimi.com][/b]
Herneyse Konuştuk Falan Filan Mehmet Bana Yardım Edebilecegini Söyledi Tabi O Zamanlar Mehmetin Sancaktepe Oldugunu Bilmiyorum.
Neyse Kurduk Forumu İyi Güzel Toplamda 2 Kere İndex Yemiş Bulunmaktayım 1 Tanesi Kendi Hatam Yüzünden. 2. Sini Bilmiyordum
Mehmet ' ten şüphelendim tabi Csailesinden Oldugundan Şüpheleniyordum Neyse Mehmetin Sancak Oldugunu Ögrendikten Sonra
bir süre konuşmadık.Sonra Gene Kendisi Abi Çekti Bana Barıştık Herşey Güzel Gidiyordu Ben BatuReis ' i Foruma Davet Ettim Ve Kendisi Geldi Ki
Foruma Çok Büyük Katkısı Oldu 1000 Uyeye Ulaşmıştı Bende Mehmet ' e
.com lu Domaine Geçelim Dedim.Mehmet Domain Ayarladı [WebDiyo.com] Sonra Oraya Geçtik Fakat 1 Hafta Sonra Önemli Bir Nedenden Dolayı Mehmet ' le Ayrıldık.
Mehmet Domainden Forumu Sildi Bende Forumu Tekrar Açtım Sonra Kapatmak Zorunda Kaldım.O Günden Sonra Mehmet ' le 3-4 Ay Konuşmamışızdır Fakat Özünde İyi Çocuktur. Şu Sıralar Konuşuyoruz
Yani Durum Boyle Son Olarak Forumumu Yenıden Farklı Bir Projede Açmayı Düşünüyorum.
Artık Bunları Açıklamam Lazım Yonetim Zaten Biliyordu.

' en zor kararları en güçlü iradeler verir. '
Son Düzenleme: 05-04-2018, Saat: 19:25, Düzenleyen: MawiLarq.
Konuda ismi geçen yetkili bu konunu silinmesini nedenleri ila belirterek bize geldi bizde konuda ismi geçtiği için konuyu sildik konunu içeriği bizi ilgilendirmez.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | Sw me Grafiker Aranır Herşeyi Yapcak ! AlfaReis 1 271 05-06-2019, Saat: 18:50
Son Yorum: Zeze.Stained
Silinmiş Konu   | Ts3 hakkında herşeyi bilen içeri UwcGaming 2 551 04-01-2019, Saat: 22:14
Son Yorum: ITenGriTR
Silinmiş Konu   | BugraBey Kimdir ? BugraBey43 1 336 26-09-2018, Saat: 18:38
Silinmiş Konu   | ctmenu jbmenu jb herşeyi ayarlıcak TheBeys 2 342 16-09-2018, Saat: 20:25
Silinmiş Konu   | Cyber Kimdir? cyber 4 1,038 05-04-2018, Saat: 18:59
Son Yorum: ` bRae

Task