Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Bu Kadar Terbiyesizlik Yeter

Konu

Son Düzenleme: 27-08-2019, Saat: 22:58, Düzenleyen: sXaPeL*19.
Oyun Yöneticisinin Dikkatine
-
Kanıtlar ; 

[Resim: 5Nq21A.png]
-
Kişinin İp Adresi Ve Ts3 Kimliği ; 
[Resim: 00rL5V.png]
-
Reklamın Yapıldığı Ts3 Adresimiz : vg.ts3de.com
-
Gereğinin Yapılmasını Arz Ederim.

[Resim: OraB1Q.png]
-

[Resim: zGyYP6.png]

burada ne işlem yapmamızı istiyorsunuz anlamadık? ayrıca bizim ts3 hizmetimiz yok şuan.

Son Düzenleme: 27-08-2019, Saat: 23:10, Düzenleyen: sXaPeL*19.
İp'yi tespit edip kişiyi belirlemek için yaptığımız şey ve sonuç burdadır ; [Resim: YdVW2Z.png]

(27-08-2019, Saat: 23:06)OyunYoneticisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: burada ne işlem yapmamızı istiyorsunuz anlamadık? ayrıca bizim ts3 hizmetimiz yok şuan.
Sorun ts3 ile alakalı değil sorun burda bir takım kişiler tarafından bizim teamspeak3 adresimiz ve serverimizin reklam altında kalması.

Reklam için herhangi bir işlem uygulanacağını düşünmüyorum.

Union CSGO Mode
ts3 hizmetimiz yok dolayısıyla , bize ait olmayan bir yer için biz işlem yapamayız.

Beni bukadar çok sevdiğinizi bilmiyordum, ki konuyu daha yeni görüyorum .d üzerimden çok fazla prim kasmaya çalışıyorsunuz ama düşmanım olmadan önce birdaha düşünün, <3 Ayriyetten SPARTAN GAMİNG HER DAİM Anlamış olman gerekli. <3 

Evanes Gaming JaiLBreak
  Server ; 95.173.173.110
    Ts3 ; TS3.EvanesJB.COM
@sXaPeL*19 Hocam Bu Konudan Sonra Neden Banlandı Acaba? @TheCrowns kanka belki sen bilirsin

Ücretli Grafik Tasarım İçin "ÖM" Atınız.

Counter Strike 1.6 :   9 5 . 1 7 3 . 1 7 3 .
1 1 0

TeamSpeak3 :    CoReCTioN
Reklam basmak kaldımı hala jb swlerinde

(05-09-2019, Saat: 01:20)ademakcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Reklam basmak kaldımı hala jb swlerinde
Reklamı kendi klanımdan birisi basmamış tamamen kendi ts3 sunucularında yan kimlikten, kendi kendilerine beni banlatmak için reklam atmışlar .d ki reklama ihtiyacımda yok gametrackerde türkiye sıralamasındayım Gülücük

Evanes Gaming JaiLBreak
  Server ; 95.173.173.110
    Ts3 ; TS3.EvanesJB.COM

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
LAG LAG LAG YETER ARTIK doba123x 1 435 28-09-2019, Saat: 15:37
Son Yorum: XaRex
Cebi Delen Fiyatlar Yeter Artık !!! SKYNLEXX* 13 1,129 26-12-2018, Saat: 15:31
Son Yorum: subardagi