Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

*Bir Can, Bir Mermi (1C1M) - |CSAilesi.COM ÖZEL|

Konu

Ama şöyle bir olay var türkçeleştirmek plugini sizin yaptığınız anlamına gelmez bidahaki paylaşımlarında buna dikkat et yoksa ceza yiyebilirsin.

Sadece CS:GO ekletisi yapıyorum 1.6 plugin isteklerine bakmıyorum.

Serverinize özel go eklentisi için steam üzerinden iletişime geçin

Steam :   https://steamcommunity.com/id/cananil44

Buna dıkkat cektım cunkı 1 2 plugınde daha authora kendı ısmınızı eklıyorsunuz.Oraya ısmını koyarsan plugınde %40 60 edit çekmen lazım.Turkceye cevırmekle bısı olmaz.Ama gıdıp Turkceye cevırı full bana aıt dıye bılırsın kı demıssınde .Dikkatlı olmasınızı.

CapitaLL | Zombie WarS |'TR
full bana ait mi dedim ?

Metodu olan topal, metodsuz koşandan daha iyi ilerler.

Francis bacon de comolokko
Ben yukarda full sen yapmıssınmı dedım ? authora ısmını ekleyemezsın yapımcısına saygın olsun.Bunu soyluyorum ve haklıyımda haksız olan sensın uzatmada sus bıraz.

authorun ismini silende var. saygısızlık yapmak istesem ismini siler ben yaptım derim. Saygımdan silmedim zaten

Metodu olan topal, metodsuz koşandan daha iyi ilerler.

Francis bacon de comolokko
Herkez anlamak ıstedıgını anlıyor.Anılcanın sozu yeterlı olmus.

"Ama şöyle bir olay var türkçeleştirmek plugini sizin yaptığınız anlamına gelmez bidahaki paylaşımlarında buna dikkat et yoksa ceza yiyebilirsin."

saol kardesim elıne sağlık

Eyvallah

WEBdiyo.COM ~ Grafiker

PHP Kod:
Güzelliğe çok önem vermekelebekde güzeldiramma ömrü 1 gündür

Yapımcısı Ben Olduğum Pluginleri En İnce Ayrıntısına Kadar Açıklıyorum. Güncelleme Notlarını Paylaşımımda Belirtiyorum.
Bunların Dışında Eklentinin Kaynak Kodunda Ufak Tefek Yerlere Sadece Bana Ait Şeyler Sıkıştırıyorum. Başkası Alıp Kendi Adına Paylaştığında,
İndirenler Onun Yapmadığını Anlıyor. Anıl Can ve Tunns[C]'nin Demek İstediği de Bu. Gerçekten Yapmadığın Bir Eklentiyi Ben Yaptım Deme.
Mutlaka Bir Yerden Patlak Verirsin. Sana 2 3 Fonksiyonunun Ne İşe Yaradığını Sorar G*t Gibi Kalırsın. Ayrıca Yapımcısını Değiştirerek Yapan Kişiye Hakaret Etmiş Olursun. O Eklenti Sana Tabiri Caizse Haramdır.

Yaşlanarak Değil Yaşayarak Tecrübe Kazanılır, Zaman İnsanları Değil Armutları Olgunlaştırır.
-Peyami Safa

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CSAilesine Özel Full Mod Files Paylaşım Caeko1 173 13,620 23-01-2023, Saat: 22:33
Son Yorum: tam31
[CSA Özel] CSO Biohazard Mod [Special Edition] PowereXe 154 10,875 29-04-2022, Saat: 00:09
Son Yorum: Skip_65
CSAilesi.com Özel DebenMod ( Wolfteam Mod ) MawiLarq 131 13,860 05-10-2020, Saat: 18:06
Son Yorum: babajan
KONU KAPATILDI > Furien Mod { Dünyanın En İyi Paylaşımı Sadece CSAilesi.com ' da } MawiLarq 210 21,240 12-01-2018, Saat: 19:12
Son Yorum: Sentences

Task