Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

BioHazard   | [Biohazard] Fire-Frost Grenade

Konu

Son Düzenleme: 09-12-2017, Saat: 16:44, Düzenleyen: soldier.arda.
Eklenti İsmi : Fire-Frost Grenade
Yapımcısı : maTT_hArdy & T.Knight
Sürüm : 2.0
Açıklama : Biohazar mod'da kullanılan alev ve dondurucu bombasıdır.Attığınız zaman kuru kafa çıkar.Sadece biohazard mod'da çalışır.İlk paylaşanda ben olmuş oldum Gülücük

Kurulum :
Panel'de ana sayfada bulunan . PLUGIN ( EKLENTI ) Yükle kısmından bio_fire_bomb.sma ve bio_frost_bomb.sma dosyasını yükleyiniz ve daha sonra plugins.ini ye girerek bio_fire_bomb.amxx ve bio_frost_bomb.amxx yazınız.

Models içindekileri - models klasörüne atınız.
Sound içindekileri - sounds/weapons klasörüne atınız.
Sprites içindekileri - sprites klasörüne atınız.

Not :
Sadece biohazard mod'da çalışır.Author kısmındaki isimler için bir şey söyleyemicem bana yapımcıları o değil diyor 1 2 kişi ama bana böyle geldi birisinden aldım ondan o konuda yorum atmaz iseniz sevinirim.

Ekran Görüntüsü :
[Resim: qW3YRB.jpg]

Bu Pluginden +50 rep bekliyorum.İlk paylaşanım üsttelik ve BU PLUGININ BAŞKA FORUMDA PAYLAŞILMASINA İZİN VERMİYORUM Gülücük

.rar [BİO]Fire-Frost Grenade.rar (Dosya Boyutu: 1.52 MB | İndirme Sayısı: 93)
CapitaLL | Zombie WarS |'TR
Saol.

İndirme Sayısı: 5 Gelen Rep 0 Teşekkür 1 Üzüldüm

+rep veriyom

Son Düzenleme: 10-06-2017, Saat: 17:12, Düzenleyen: Epslion.
Teşekkürler

Askerde kaç rep in var diye sormayacaklar sana Gülmekten Ölüyorum Napcan repi

# Forum Kuralları #

And who wants to be king...
@Epslion

Rep çok umrumda değil şu listeye gitmeden girmeye çalışıyorum Gülücük Maksat laf olsun zaten gıdıcem boşu boşuna arşivde kalcağına paylaşm herkez faydalansın istedim Gülmekten Ölüyorum

Teşekkürler

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Zombie Plague   | Extra Item: Force Field Grenade [5.0] PowereXe 35 2,343 14-03-2024, Saat: 15:45
Son Yorum: thereis33
Zombie Plague   | Zombie Plague - Escape [ - Extra Fire Grenade - ] By.KinG 14 499 11-09-2023, Saat: 15:11
Son Yorum: Hüseyin [YMK]
BioHazard   | [He Grenade] Force Field [Kalkan Alanı Bombası] [Yenilendi] PowereXe 30 2,579 11-09-2023, Saat: 14:16
Son Yorum: Hüseyin [YMK]
Zombie Plague   | Sınıf: Anti-Frost Kardan Adam [Donmaz] PowereXe 45 2,616 24-02-2021, Saat: 12:03
Son Yorum: ibokumru33
Zombie Plague   | Zombie Plague - Escape [ - Extra Frost Grenade - ] By.KinG 16 503 04-08-2020, Saat: 14:03
Son Yorum: RuTHleSsyyy

Task