Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Acil Yardim İstiyorum Yapabilcek varmı Tabela.

Konu

BU EKLENTI SMA DOSYASI LAZIM BULAMIYORUM YARDIMCI OLABILCEK VARMI ACIL

[Resim: Bry83M.jpg]

Kardes Bu Map Buna Sma Gerekmez Mapperci Arkadaslar Varsa Baksin ! @TheFlash

CS : 95.173.173.153
TS : 95.173.173.153
@ByNusneck*
Herşeyin Kolayı Çıktı :QWE O Zaten Mapa Eklenmiş Birşey Değil Ayrıyetten PLugin İLe KOyulmuş bir .mdl dosyası Gel len buraya

Bu model gibi özel programlarla modeli yapıp forumumuzda mawilarq paylaştığı haritaya model ekleme plugini ile istediğin yere ekleyebilirsin

Konuyu acan benım beyler sıfremı sıfırlayamadım maıle gıtmedı sıfrem hala cozum bulamadım sızden rıcam facebook uzerınden benımle ıletısıme gecermsnz fb.com/burakmeydan34

Pretty Womans in your city
Sadece forum uzerinden dosya verilir

beklıyorum fakat dosyaları yapamadım .ini dosyasını buldum fakat sma yı da yukledım oyunda /addmodel /modelekle felan hıc bı komut calısmıyor.. csduragında serverım ayrıca

@monday249 ' istediğin eklenti İnternette var olması lazım
Rusça felan arat çıkıcaktır

@ MawiLarq Yok kardeş bulamıyorum calısıyorum ztn bakamıyorum zorla gırıyorum sana zahmet özelden atarmısın bana özel mesaj ıle konuyu bulup sana zahmet

Nette var ama karışık yerlerde böyle bir model yaptır kendıne o modelı mawilarqın paylaştığı harıtaya model ekleme komutuylada harıtaya ekle.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | SERVERİM İÇİN TS3'E BANNER YAPACAK? (ACİL) naspeca75 1 296 18-09-2020, Saat: 15:33
Son Yorum: JwG
Silinmiş Konu   | Ts3 almak istiyorum rekorbende123 1 260 18-09-2020, Saat: 15:30
Silinmiş Konu   | Steam , Whatsapp icon yardım Brs.16 3 367 18-09-2020, Saat: 14:50
Silinmiş Konu   | Bannerlord indirebileceğim bir yer varmı? tenekeci34 4 237 18-09-2020, Saat: 02:58
Son Yorum: TheFlash
Silinmiş Konu   | Jailbreak ıçın T Model Cüce Modeli Varmı YagizLoL_ 1 197 14-09-2020, Saat: 10:28
Son Yorum: By.KinG

Task