Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | [ - 42ndTR ClaN PubG - PUBNITE MOD - ]

Konu

Counter Strike 1.6 IP : 213.238.173.90
TeamSpeak3 IP : 51.77.239.46:104

Kimim Ben ==> Yakın zamanda kodlamaya adımları atmış ve iyi adımlarla ilerleyen gerektiği zaman yardım eden biriyimdir.Kodlama herkesin bilmesi gereken bir alandır çünkü bu sizin düşünmenizi geliştirir.Eğer sizde başlayacaksanız forumda bunun hakkında konular var.

Neden PubG ==> PubG Modu uzun süredir farklı iplere kurdum ve gerçekten çok ilgi gördüm.Sürekli olarak serveri doldurdum ve halende dolduruyorum.Artık olur mu bilmiyorum ama bu ipde kalıcı olarak kalmayı düşünüyorum.

Mod Hakkında Bilgi ==> 10 saniyelik geri sayımdan sonra uçağa spawnlanırsınız ve uçaktan atlayarak mapda bulunan eşyalar ile hayatta kalmaya çalışırsınız.

Maplar ==> battleroyale_island

NOT : Map olarak toplamda 5 adet map var ama zamanla ayarlayacağım.
NOT : Bir öneriniz olursa bekliyorum

Eğer sona kalırsanız oyunu kazanırsınız ve 10 saniye sonra tekrar aynı olaylar olur.
NOT : Ayrıca kendim youtube videolarına başladım.Nedeni ise gerçekten kendi işinizi kendiniz yapacaksınız youtube da reklam yapmak gerçekten yararlıdır.
Kanala destek olursanız çok mutlu olurum.

Link : https://www.youtube.com/channel/UCIV0YiN...subscriber

Kodlama Hakkında ==> Visual Studio olsun o olsun bu olsun çok fazla program ve çok fazla kodlama yapıyorum ve her seferinde kendimi geliştiriyorum.

Ts3 adresi geçici olarak açılmıştır.Discord geçmek istiyoruz ama bakacaz artık.Konumu okuyan herkese teşekkür ediyorum.

Ekran Görüntüleri koyamadım bir sonraki sefere artık.
Seviliyorsunuz Webdiyo Ailesi <3

Başarılar

(24-03-2019, Saat: 12:29)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar
Teşekkür Ederim.

Konuyu kilitler misiniz ?

Son Düzenleme: 26-11-2019, Saat: 15:20, Düzenleyen: By.KinG.
Bu konuyu eliyorum, yakında yenisi gelecek.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | Clan İcin logo İstek adamkarabela 3 399 05-12-2019, Saat: 22:13
Son Yorum: Pizza
Silinmiş Konu   | Modlara PUBG mod nemesiskingofcs 7 319 01-11-2019, Saat: 20:11
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | Union Clan CS:GO MOD [ 213.238.173.67 ] ZeynepHANIM 8 440 01-11-2019, Saat: 17:51
Son Yorum: ` bRae
Silinmiş Konu   | Shields Clan Ozel Banner Hüseyin Orkun 1 266 09-10-2019, Saat: 16:27
Son Yorum: MawiLarq
Silinmiş Konu   | Turan Clan Banner İstek. ademakcan 8 468 19-09-2019, Saat: 21:35
Son Yorum: Pizza

Task