Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Yardim

Konu

Arkadaşlar Benim PC`de youtubede şarkı dinlediğimde başka bi sekme açınca hem ses yavaşlıyo ve pcyle ses donuyo lütfen yardım edin

WEBdiyo.COM ~ Grafiker

PHP Kod:
Güzelliğe çok önem vermekelebekde güzeldiramma ömrü 1 gündür

Evet. Güncel

WEBdiyo.COM ~ Grafiker

PHP Kod:

Son Düzenleme: 08-08-2017, Saat: 17:58, Düzenleyen: NaoKredo.
Evet Amigo, Mozilla Firefox, Internet Explorer MP3 İndirdiğimde Bile Böyle.

Yardım Edecek Yokmu?.

WEBdiyo.COM ~ Grafiker

PHP Kod:

Bilgisayarını tam formatlama Dosyalarımı kaldır de Kaldıracak dosyaları gösterir kaldıracak dosyaları yedekliyebilirsin Başka çözüm bilmiyorum Dostum Kolay gelsin

[Resim: https://i.hizliresim.com/bv2R1n.png]
Yorumun İçin Teşekkürler. Sorun Audacity Programındaymış Sildim Artık Sesde Donma ve Kasma Yok İlgilendiğin İçin Teşekkürler.

WEBdiyo.COM ~ Grafiker

PHP Kod:

İlginç , okudum ama .d

Son Düzenleme: 26-07-2019, Saat: 18:18, Düzenleyen: toptanci.
Şarkıları bilgisayara mp3 şeklinde indir. İnstagram video indirme sitesi bu noktada işini görebilir. Kolay bir şekilde tüm sosyal medya sitelerinden video indirebilirsin. Ayrıca, internette yer alan bütün video içeriklerini de yine Savefrom ile bilgisayarına kaydedebilirsin.

(26-07-2019, Saat: 18:17)toptanci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şarkıları bilgisayara mp3 şeklinde indir. İnstagram video indirme sitesi bu noktada işini görebilir. Kolay bir şekilde tüm sosyal medya sitelerinden video indirebilirsin. Ayrıca, internette yer alan bütün video içeriklerini de yine Savefrom ile bilgisayarına kaydedebilirsin.
instagram video indirme sitesi Savefrom

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
ts3 oda yetki yapacak yardım ümit2626 11 449 03-01-2020, Saat: 17:18
Son Yorum: ümit2626
The Walking Dead yükleme Yardım Edin umuthardworking 0 211 31-12-2019, Saat: 16:15
Son Yorum: umuthardworking
Biontr den Birşey Alacağım Yardım Edermisiniz umuthardworking 4 312 23-12-2019, Saat: 21:54
Son Yorum: MawiLarq
Pubg Mod Yardım nemesiskingofcs 7 293 17-12-2019, Saat: 18:23
Son Yorum: By.KinG
Toplanın Yardım kaancilek71 7 355 31-10-2019, Saat: 18:37
Son Yorum: Hüseyin Orkun

Task