Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Kroxi. 'den şikayetim.

Konu

Son Düzenleme: 09-04-2019, Saat: 20:14, Düzenleyen: ITenGriTR.
Herkese Merhaba;
İsmim Batuhan  BuuLdy Gaming Jailbreak sunucusunun ve aynı zaman TakımKonuşması.Com Projesinin sahibiyim.
Beni bir çoğunuz tanıyorsunuzdur, iyi veya kötü olarak . olayı anlatıyorum

@Kroxi isimli  şahısı pek tanımıyorum , bundan bir kaç ay önce ts3 sunucumuzu kopyaladığında tanıştık. 
Ve her ne hikmetse bizi örnek alıp  sürekli bize b*k atması trajikomik, ben veya herhangi bir arkadaşım tarafından"TakımKonuşması Veya BuuLdy" adıyla konu açıldığı zaman bu arkadaş devreye giriyor ve laf sokma çabaları içersinde oluyor. Biz bu konudan rahatsız olmaktayız. Kendisi sürekli bizi herhangi bir konuya etiketliyip kötü olduğumuzu vurguluyor. Fakat biz bunu çekememezlik ve kıskançlık olarak görüyoruz. Kendisi ayrıca özel mesajlardan sürekli olarak  aşağılayıcı bir tavır sergiliyor. Gereğinin yapılıp bahsettiğim şahısın forumdan kalıcı olarak banlanmasını talep ediyorum. (Forumda aktif olan kişiler konularda vb bize sergilediği tavırıları gördüğünü umuyorum.) teşekkürler.

@ MawiLarq
@` bRae

www.BuuLdyGaming.Net // www.TakımKonuşması.Com
kardeşim sonuna kadar sana hak veriyorum takimkonusmasi projesi gerçekten güzel bi fikir başarılarının devamını dilerim umarım dilediğin gibi olur.

Merhabalar ; Toblerone gamingin sahibiyim. ve Batuhan kardeşimi severim aynı zamanda sonuna kadar da desteklerim. takımkonuşması projesinide başarılı buluyorum. gereksiz kıskançlık göstermeyelim

Haklı, zaten @Kroxi 'nin hiçbir zaman yetkili olacağını sanmıyorum. Gerek üslubu gerek tavırları gerek aşağılamasıyla..
Sonuna Kadar Arkandayım.

Tekrar Görüşmemek Üzere.
@menedit @ PoLaT7834 @"qRunt..``" değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Haklı banada laf yaptı oyunyöneticisi roportajda ve kurumsal üye alım konusunda bildir butonundan bildirmiştim Gülücük

@OyunYoneticisi ile bir sıkıntısı var galiba, sürekl atıp tutuyor ne bu kuyruk acısı anlamış değilim Gülmekten Ölüyorum?

Zaten Gerekli işlemler Yapıldı Yani kimsenin Uzatmasına Gerek Yok ki

Steam Yutup | Rep
TakımKonuşması cidden güzel bir proje. Çalışmalarına titizlikle devam ediyorlar tabiki bu yolda çok engel ile çıkacak ve piyasada isimlerini kötülemeye çalışanlar olucaklardır bu konu hakkında gereğini yapılmasını talep ediyorum...

Konunuzdaki bazı kelimeleri filtreliyorum bir daha olursa uyarı yapmayacağım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Şikayetim var WX''Timer 19 1,059 19-07-2019, Saat: 18:38
Son Yorum: MawiLarq
Rix (kroxi yeni hesap) şikayetçiyim CaptainAmerica 2 506 30-04-2019, Saat: 18:24
Son Yorum: MawiLarq
Muhammedesiqn şikayetim. RainmeN. 9 707 08-03-2019, Saat: 16:45
Son Yorum: RuHSuZ

Task