Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Kişi Hk.

Konu

Neymiş efendim tasarımı yapmadığımız için küfür yedik.
Bide steam'den daha önce yazdı, "zaten güzel yapmazsın boşver" şeklide mesaj göndermişti
Bir yardımı yapmadan önce 2 kez düşünün. Harbi bu tür insanlara tasarım plugin vs yapıldığında zorum'a gidiyor. Keşke yeni üyeler'e hiç bir yardım edilmese.
not: Steam çizim vitrin istekleri sakın yapmayın.

[Resim: 5d4232d4bf20d_x4.png]

kullanıcı link atarmısın kontrol ediyim

İşlemi yaptım uzun süre foruma giremez girsede artık uyarı puanı başına bela olur

banlanması sorun değilde bazı kişiler bu forum'a yönlendiriyor sırf bedava'ya tasarım için. Sinir bu insanlar ya şükür ki kimse yapmadı.

(01-08-2019, Saat: 03:39)Emrullah* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: banlanması sorun değilde bazı kişiler bu forum'a yönlendiriyor sırf bedava'ya tasarım için. Sinir bu insanlar ya şükür ki kimse yapmadı.
Beta forum çalışması mevcut bu proje ile kayıt olmak bi hayli zorlaşacak böyle durumlarında önüne "banlandın" sloganı ile geçeriz

güzel olur da keşke şu 1.6 ayaklansaydı sonuçta 1.6 sayesinde bu forum sitesi ayakta.

(01-08-2019, Saat: 03:50)Emrullah* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güzel olur da keşke şu 1.6 ayaklansaydı sonuçta 1.6 sayesinde bu forum sitesi ayakta.
Elimizden geleni yapıyoruz ancak çözüm bulamadığımız zaman bizde başka katagorilere yönelmeye çalışacağız

Siz Grafiker Olsanız Her zaman Aynı Tiplemeleri Görebilirsiniz.. Kaba Şekilde Hakaret Etmediği Sürece Kafanıza Takmayınız ama bu "Steam çizim vitrin istekleri sakın yapmayın." Cümlenize Katılmadım Genelleme gibi Oldu

Steam Yutup | Rep
(01-08-2019, Saat: 04:25)SkullHD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siz Grafiker Olsanız Her zaman Aynı Tiplemeleri Görebilirsiniz.. Kaba Şekilde Hakaret Etmediği Sürece Kafanıza Takmayınız ama bu "Steam çizim vitrin istekleri sakın yapmayın." Cümlenize Katılmadım Genelleme gibi Oldu
olabilir kişisel görüş'ün.
(Yeni üyeler'e)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Webdiyoda kısa sürede en fazla yorum yapan kişi Smash 17 494 05-09-2019, Saat: 21:27
Son Yorum: RuHSuZ
Kişi kim olduğunu bilmek isterse, kimleri sevdiğine baksın… kaancilek71 0 475 28-08-2019, Saat: 09:20
Son Yorum: kaancilek71
Kişi Engelleme Emrullah* 3 523 28-04-2018, Saat: 15:14
Son Yorum: BarisKarademir
kişi Hakkinda bilgi bahriyeli09 3 631 23-04-2018, Saat: 12:16
Son Yorum: FakoT
Teamspeak 3 adresinde cekecek kisi Yozgatle 3 485 23-04-2018, Saat: 12:16
Son Yorum: FakoT

Task