Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

WebDiyo.COM   | Herkes Neden Tasarımcı ????

Konu

Arkadaşlar Konunu Aslını Şöyle Anlatayım Büyük Bir Kitle Tasarımcı olma peşinde satış yapabilmek para kazanmak için ve bunu daha birşey bilmedenn satmaya çalışanlar var ve Bizim Milletimizde ucuzu arıyor Şunu yapmayın Daha Gelişmeden Bir Yere Gelmeden Tasarımcıyım Demeyin Öğrenmek Ayıp Değildir Fakat Yaptıklarınız Başkalarının Ekmeğiyle oynamak oluyor Az Önce Facebook Grubunda yazmışlar bu konuyu Bende altına Şöyle Bir Yorum Yaptım
[Resim: JQ5q3J.png]

Yapmayın Artık Şunu Adam 5 tane logoyu 1 tl ye satıyor Böyle Yaparsanız o 1 Tl 0 olarak düşer Ve Belkide Bir Ailenin Ocağı Sönebilir Sebebide Şu Bunun Okulunu Hala Okuyan Ve Bitirenler Var Adamların Normalde Çevresinde 3-5 tasarımcı olur bir anda 100 e fırlarsa sen bir firma sahibisin 1.5 milyar maaş veriyorsun Ve adamda iş yoksa tek çaresi oraya girmek bu bakımda düşünün Böyle Yürümez Kendinize Çeki Düzen Verin Öğrenebilirsiniz Fakat Yaptıklarınızı Birine atın Eleştirsin SATMAYIN YAPMAYIN ARKADAŞLAR.

Eğer Bir bannerle Uğraşmıyorsan Hazıra konup siliyorsan tasarımcı demiyeceksin .. Malesef Böyleleri Çok

Gelecekten Bahsedenin 

Gidişine  Hastayım .
Aynen dostlar sonuna kadar hak veriyorum , bu bizim için değil bu işten para kazanan abilerimiz kardeşlerimiz için çok önemli bir konudur üzerinde durulması lazımdır .

Azda heves olması lazım yoksa olmaz senin beğenmiyeceğin bişeyi adamda beğrnmez o yüzden saatlerini harcıcaksın

iste seni ve ekibini bu yuzden cok tebrik ediyorum asla pes etmiyirsunuz ve isinizi en iyi sekilde yapiyorsunuz bn daha grahpics i dogru yazamazken siz neler neler yapiyorsunuz helal olsu Gel len buraya)))

Eywallah tek biz değil diğerleride gelişmekte fakat benim yanımda olan arkadaşlarım satış yapmıyor daha eksikleri olduklarını biliyorlar fakat başka önüne gelen banner satacam diye uğraşıyor

Ben İnsanları Mutlu Etmek Yani Sevdirtmek , Kullanmaları için yapıp emeğimle atıyorum yok para falan filan isterim demiyorum Professyonel Değilim 1 yıldır Bannerle Uğraşıyorum Ara Verdiğim İçin Unutmuşluğum var Oyüzden Okadar İyi Değil ! Para İle Yapıcaksanızda @DesiqNMuhammedd Gibi Yapmanız gerek *-*

[ Youtube Kanalıma Abone Olurmusun ? ]
                [ ENFazlaGörüntülenenKonum ]
                [C S 1 . 6 P R O P U B L İ C P L A Y E R]
                   [                 + 1 7                    ]
                [ F A C E B O O K A D R E S İ M ]

Son Düzenleme: 16-05-2018, Saat: 14:35, Düzenleyen: ` anJeun.
Hak Veriyorum.Benimde Bir graphic sayfam var bende kendim en iyisi veya çok profesyonel im demiyorum  ve uçretsiz hizmet veriyoruz çok profesyonel oldugumuzuda söylemiyoruz.Facebookta görüyorum hazır banner alıp editleyip atıyolar banner yapılır karşılıgı sw yetki diye. çok acınacak bir durum.

' en zor kararları en güçlü iradeler verir. '

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
afyonlar neden giremiyor ? STudio HuLk 2 251 25-09-2019, Saat: 19:23
Son Yorum: Smash
ACİLEN HERKES BAKSIN ONCUNETWORK Quare 3 419 03-07-2019, Saat: 16:45
Son Yorum: MTHDMR
En İyi Tasarımcı ? WoLkerDesiqNN 6 369 29-12-2018, Saat: 21:24
Son Yorum: Kalipso22
Neden 8 Saat Bakımda Kaldık ? MawiLarq 2 386 09-09-2018, Saat: 23:46
Son Yorum: tardis
Paylaşımlarımı neden CSAilesi.COM 'da yapmalıyım ? MawiLarq 9 820 14-06-2018, Saat: 23:57
Son Yorum: EmreK

Task