Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Futkan Otacı'dan Şikayetçiyim | Forum Dışı Şikayet

Konu

Furkan OTACI 19 yaşında yetişkin olmana rağmen bu yaptıklarını sana hiç yakıştıramadım. Bir de Van gibi insanlarının kaliteli olduğu bir şehirden senin gibi şahsiyet nasıl çıktı anlayamadım.

hayatahazirlan.com ve teknotaci.com sitelerini yöneten Furkan OTACI videosunu ve ekran görüntüsünü aldığım karekök yayınları ve daha bir çok firmanın kitaplarını PDF olarak sızdırmaktadır. Bu kişiden şikayetçiyim. Yayınevlerinin bu sitelere ve Furkan OTACI hırsızına ulaşarak gerekeni yapmasını talep ediyorum. Herkese iyi forumlar. Lütfen emeğe biraz saygınız olsun. Gerekli yerlere şikayet edildin Furkan OTACI. Yediğin kul hakları yeter artık yayınevlerini rahat bırak.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Pekte şikayet sayılmaz :) K0gamer 0 331 20-11-2019, Saat: 19:24
Son Yorum: K0gamer
Rix (kroxi yeni hesap) şikayetçiyim CaptainAmerica 2 506 30-04-2019, Saat: 18:24
Son Yorum: MawiLarq
Firmalar hakkında şikayet yayımlanması yasaklanmıştır. MawiLarq 0 438 04-04-2019, Saat: 23:39
Son Yorum: MawiLarq

Task