Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Eklenti Spoiler

Konu

Birkaç görüntü sadece çok güzel yerlerde kullanıcağım nasıl durmuş ?
[Resim: jq5l99.png]

[Resim: 1py8mb.png]

[Resim: JVY0LE.png]

Boş ol , boş ol , boş ol.
Bunları yazı olarakta yapabilirsin örnek bir message mode açtırıp orada webdiyo yazınca aim ucuyla baktığın yere yazıyı gösterebilirsin

1.Nesil yazar
Bu görüntülerle messagemod un ne alakası var çözemedim bahsettiğiniz şey nedir ?

(24-06-2019, Saat: 22:09)Smash Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu görüntülerle messagemod un ne alakası var çözemedim bahsettiğiniz şey nedir ?
Daha @EmirhanKURT un bahsettiği şey ile arasında bağlantı kuramıyorsunuz siz nasıl yetkilisiniz ?

Son Düzenleme: 24-06-2019, Saat: 22:27, Düzenleyen: Smash.
@"EmirhanKURT" un bahsettiği konuyu bırakırsanız cevap vericeğim @DarkWorld

Forumdaki yetkililerin tüm konuları okuduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz ayrıca yorumunu beğenmedim bizde insanız sorular soruyoruz anlamadığımız şeyler oluyor karşınızdaki kişi robot değil farkettiyseniz

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
HLDS Eklenti Deneme umuthardworking 1 231 24-01-2020, Saat: 11:38
Son Yorum: umuthardworking
Avengers EndGame | Tartışma Konusu | SPOİLER ` wappeN 6 471 28-04-2019, Saat: 22:20
Son Yorum: RuHSuZ
Endgame sızan video | SPOİLER ` wappeN 7 487 16-04-2019, Saat: 23:12
Son Yorum: ` wappeN
[UYARI] Artık Mod & Eklenti Paylaşmıyorum PowereXe 1 408 26-11-2018, Saat: 20:42
Son Yorum: MawiLarq
Eklenti Ders 1 MawiLarq 109 12,576 11-11-2018, Saat: 15:27
Son Yorum: ZAMAN BÖLGESİ

Task