Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

WD   | CS:GO Serverlerim

Konu

Merhaba Arkadaşlar, uzun yıllardır var olan clanımın çatısı altında cs:go serverleri açacağım. şuan halihazırda tr de olmayan zombie plague mod serverim var. zombie escape mod da açaçağım. gerekirse jail pubda. işin maliyet kısmı sadece bende olacak web sitesi vs. de ayarlayacığım. şimdi istediğim ;

1: serverleri dolduracak arkadaşlar.
2: yeni bir zombie escape mod tasarimi.
3.web sitesiyle ilgilenecek arkadaşar.

iletişim ; 

steam : https://steamcommunity.com/id/mazidekibiri/
mail : [email protected]

Merhaba,

Ben website bilgim gayet iyidir, hosting bayim vardır. Firma yönetmişliğim vardır.
Bana aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsin, ya da bana DM'den mesaj yazabilirsin.

Saygılarımla
İlkay Baki Bayram
(19-09-2018, Saat: 18:32)ilkaybaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Ben website bilgim gayet iyidir, hosting bayim vardır. Firma yönetmişliğim vardır.
Bana aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsin, ya da bana DM'den mesaj yazabilirsin.
steamden ekleyebilirmisin?

Son Düzenleme: 29-09-2018, Saat: 12:11, Düzenleyen: Emre Özdemir.
Proje zaman aşımına uğradığı içi Sonlanmış & Bitmiş projelere taşınmıştır.
Konularımın kapatılmasını nasıl önlerim?
  • Konularınızı güncel tutun ve kurallara uygun açın.
  • Güzel ve şablona uygun olan konular açın. (O Bölümün şablonu varsa)
  • Konularınızı o bölümün kurallarına ve genel kurallarına göre açın.
- Aklınızda bir projemi var? Hemen bu bölümden bize konu açarak ulaştırabilirsiniz.
- Yardım'mı istiyorsunuz? Hemen burada konu açın 7/24 hizmetiniz'de olan bu forum yardım etsin.
- CS 1.6 Hakkında eklenti isteğiniz varsa bu bölümden bize konu gönderebilirsiniz.
- Çekilişmi yapmak istiyorsunuz? Üyelerimize özel çekilişleri buradan yapabilir, görebilir ve katılabilirsiniz.
- Kendiniz hakkında bilgi vermek istiyorsanız bu bölüme konu açın.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task