Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Çözüldü   | Kinetik Tipografi Yapımından Anlayanlar ?

Konu

Arkadaşlar Merhabalar , Kinetik Tipografi Yapımından Anlayan Arkadaş lazım. ücretli veya ücretsiz yaptırılcak. Bir videoyu editletcez bilgisi olan varsa Ulaşsın.

hangi video la

Bizim bir arkadaşa Lazım , Varmı yapabilecek biri ?

@ Emrullah* yapabilir belki ?

Adobe After Effects İnse yaparım kardeşimde internet sorunlu gidiyor geliyor.

(28-08-2018, Saat: 17:55)D\n'S Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Merhabalar , Kinetik Tipografi Yapımından Anlayan Arkadaş lazım. ücretli veya ücretsiz yaptırılcak. Bir videoyu editletcez bilgisi olan varsa Ulaşsın.
Merhaba kardeşim after effect premiere pro üst düzey kinetik tipografi hazırlayabiliyorum. İletişim için @ffatih.kilicc hesabına instagramdan yazman yeterli Gülücük örnek ve referans da atarım

Son Düzenleme: 22-09-2018, Saat: 13:11, Düzenleyen: Emre Özdemir.
Bu yardım güncel olmadığı için Çözülmüş Yardımlara taşınmıştır.
Konularımın kapatılmasını nasıl önlerim?
  • Konularınızı güncel tutun ve kurallara uygun açın.

• Güzel ve şablona uygun olan konular açın. (O Bölümün şablonu varsa)

• Konularınızı o bölümün kurallarına ve genel kurallarına göre açın.
- Aklınızda bir projemi var? Hemen bu bölümden bize konu açarak ulaştırabilirsiniz.
- Yardım'mı istiyorsunuz? Hemen burada konu açın 7/24 hizmetiniz'de olan bu forum yardım etsin.
- CS 1.6 Hakkında eklenti isteğiniz varsa bu bölümden bize konu gönderebilirsiniz.
- Çekilişmi yapmak istiyorsunuz? Üyelerimize özel çekilişleri buradan yapabilir, görebilir ve katılabilirsiniz.
- Kendiniz hakkında bilgi vermek istiyorsanız bu bölüme konu açın.

Konu "Çözülmüş Yardımlara" taşınmıştır.

Bize Destek Olmak İstermisin?
Bu Konuyu Sosyal Medya Hesabında Paylasarak Bize Destek Olabilirsin
[Resim: 1JbAVp.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Çözüldü   | Site Kurmadan Anlayanlar Bi Baksın RuHSuZ 8 324 14-04-2019, Saat: 22:49
Son Yorum: muh4mmed
Çözüldü   | YouTube Ve Render'dan Anlayanlar. Gir İçeri Hüseyin [YMK] 1 406 19-08-2018, Saat: 18:29
Son Yorum: Emre Özdemir

Task