Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | ZP'den Zombie Escape Mod [# Kaçış Modu #] UPDATED V3.0

Konu

Son Düzenleme: 02-09-2018, Saat: 10:31, Düzenleyen: Emre Özdemir.
Files Mod İsmi : Zombie ESCAPE [Kaçış Modu]
Files Yapımcısı : Sho.oTeR
Files Sürüm : v3.0
Files Hakkında Açıklama ;
Sizlere eğlenceli bir şekilde zombie escape (zombilerden kaçış) oynamanızı sağlar.

Nasıl Yüklerim?
FTP/addons/ içine addons klasorunun içerisindekilerini
FTP/models/ içine models klasorunun içerisindekilerini
FTP/sound/ içine sound klasorunun içerisindekilerini
FTP/sprites/ içine  sprites klasorunun içerisindekilerini yükleyeceksiniz.
Scriptings içindekilerinide Ana Sayfa/PLUGİN ( EKLENTI ) Yükle bölumunden .smalarıda buradan yükleyeceksiniz.

Bilgilendirme
Eklentilerin hepsi elimden geçti ustyazı eklentisinde değişiklik yaptık, ustyazıya roundtime gibi dakika bağladık ve roundtime ile aynı değerde calısmasını sağladık...
Yani su sekilde siz ustyazıya girdiğiniz time değerini otomatik olarakda ustyazı roundtime'a geçiriyor böylece ustyazıda time bittiğinde roundtime'inde time'i bitmiş oluyor.
"amx_cvar hud_roundtime "5" //Dakika olarak değer giriniz."
Burada 5 dakikaya ayarlanmış olup hemen roundtime'ada 5 dakika olarak geçiriyor 1-3 saniye aralıgında delaylar olabilir idealdir, ama roundtime ile aynı değerde bitmektedir geri sayımı...
Daha çok anlatabileceğim şey var ama ne yaptım ne ettim hatırlamıyorum filesi ayarlamayı uzun vakittir boşladım bitti diğer paylaşılan files cok karışıktı umarım bununla güzel bir şekilde oynayabilirsiniz.
Heli bugunu engellemek içinde Team Semiclip bulundurduk, files'in içinde bu helideki yapılan bugun engellenmesini sağlıyacaktır.
Bu Files'in Testleri CSDURAGI SUNUCUSUNDA'da Yapılmıştır.
[hiLinkler silinmiştir.
[/hide]

Sorunsuz bir şekilde kullanmanız dileğiyle isteklerinizi yada sorunlarınızı konu altından yazabilirsiniz iyi forumlar.

╭━━━┳╮╱╭┳━━━┳━━━┳━━━━┳━━━┳━━━╮
┃╭━╮┃┃╱┃┃╭━╮┃╭━╮┃╭╮╭╮┃╭━━┫╭━╮┃

┃╰━━┫╰━╯┃┃╱┃┃┃╱┃┣╯┃┃╰┫╰━━┫╰━╯┃
╰━━╮┃╭━╮┃┃╱┃┃┃╱┃┃╱┃┃╱┃╭━━┫╭╮╭╯

┃╰━╯┃┃╱┃┃╰━╯┃╰━╯┃╱┃┃╱┃╰━━┫┃┃╰╮
╰━━━┻╯╱╰┻━━━┻━━━╯╱╰╯╱╰━━━┻╯╰━╯

Konun Kurallara uygun olmadıgı için onaylanmamıştır.
Tekrar Konunuzu açarak forum sitemize sunabilirsiniz

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | Zombie Escape Turuncu Asranot Modeli İsteği Ümit26 1 343 21-12-2019, Saat: 16:13
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | Zombi escape mod Crazylife 1 309 26-11-2019, Saat: 15:00
Silinmiş Konu   | Zombi escape mod Crazylife 1 242 26-11-2019, Saat: 15:00
Silinmiş Konu   | Zombie Escape admin1963- 2 290 23-11-2019, Saat: 21:46
Silinmiş Konu   | [ - Zombie The Hero Mod - Satılık - ] By.KinG 1 344 25-10-2019, Saat: 11:42

Task