Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Zombie Giant Mod Çökme Sorunu

Konu

Selamün Aleyküm Değerli Forum Üyeleri, Zombie Giant Mod Reapi Halinde Log Veya Bir Sorun Vermeden Çöküyor Acaba Sorunu Nedir Çözebilecek Olanlar Varsa Yardım Edebilirlerse Çok Seviniriz.

Son Düzenleme: 03-10-2018, Saat: 00:16, Düzenleyen: Kalipso22.
Aleyküm Selam debug yaptın mı ?

Eklenti istekte açsaydın konuyu daha iyi olurdu .

Ve sma atmadan hiçbir bilgi vermeden nasıl bulmamızı bekliyorsun >.<

Zaten debug halinde çalışıyor hepsi ayrı kendi koyduğumuz eklenti olmadan çökme sorunu yaşanıyor

Çökme sırasında konsolda bir hata filan veriyor mu ?

Bu bilgiler yetmez sma'sını paylaşırsan daha da yardımcı olurlar . Ve compile ederken bir hata veriyor mu ? Bir çok nedeni olabilir log vermiyorsa belki bir komut ya da özellik çalıştırıldığı zaman başka bir plugin ile çakışıyordur . Bütün eklentilere dahi debug yapman gerekebilir .

Şuan modun kendi eklentileri hariç ekstra eklenti eklemedim çökme olmadı 1 harita değişti 30 dakika oynadık, kendi eklediğimiz eklentilerden dolayımı çökme oluyor ? Ama herhangi bir log vermiyor eklediğimiz pluginler nasıl bulacağız eklentileri'mi atmam lazım buraya çözmeniz için ?

Yardım edebilecek yokmu?

Dostum şu an nasıl bir yardım edebiliriz ki ? Elimizde hiçbir bilgi yok ne log ne de başka birşey . Mod reapiye çevirilirken amxx'ın standart pluginlerinden birşey kullanılmış olabilir . Mesela modu oynarken 15 dakika sonra bir oyuncu menüye girdi menüden bir özellik açtı daha sonra da bu halihazırda başka bir pluginle çakışmış olabilir . Sana önerebileceğim tek önerim bütün eklentilere teker teker debug yapman . Ve amxmodx ayarlarından amx_debug 1 yazman . Öbür türlü sen debug yapsan bile logları almaz .

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Cs 1.6 Fps 100 üstü cıkmıyor sorunu çözümü !AKINCI! 2 1,314 27-08-2019, Saat: 01:55
Son Yorum: !AKINCI!
KİMSENİN ÇÖZEMEDĞİ FPS SORUNU ysfahmet 9 1,024 13-01-2019, Saat: 23:14
Son Yorum: Serhat Öndeş
Çapraz Gitme Sorunu Ve Kodu RektSensei 0 389 10-09-2018, Saat: 15:51
Son Yorum: RektSensei
İnfo String Length Exceeded Sorunu Ve Cözümü 'SametBEY [LJ] 5 773 13-05-2018, Saat: 10:37
Son Yorum: MuhammeDesigN
WİNDOWS 7 OYUNLARDA TAM EKRAN SORUNU %100 ÇÖZÜM 'SametBEY [LJ] 3 641 13-05-2018, Saat: 10:36
Son Yorum: MuhammeDesigN

Task