Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Reddedildi   | Yetkili Başvurusu

Konu

Ad Soyad : Hazer Devran

Yaşadığınız Şehir : Ankara (Yakın bir süre sonra Yurt Dışına taşınabilirim.)

İlgilendiğiniz bölüm/dal : Web Master / Kodlama

Günlük aktiflik süreniz(Minimum/Maxiumum) : Min = 4 / Max = 10

Kendinize güveniyor musunuz? : Elbette güveniyorum başarmanın yarısı zaten öz güven değil midir? Gülücük

Bize kendinizden bahsedin : Merhabalar öncelikle ben bilgisayar mühendisiyim günlük olarak work at home yapıyorum bazen de şirkete gidiyorum işlerimi orada yapıyorum onun dışında çocukluğumun oyunu olan "Counter Strike 1.6" ya zaman ayırıyorum ek olarak hobi olarak yani mekatronik mühendisliği ile ilgileniyorum.

Kullanmayı bildiğiniz programlar & yazılım dilleri : Photoshop - C# - C++ - VB.NET - Java - Python - Assembly (düşük seviye).

Eğitim durumunuz(Lise,üniversite vb.) : Üniversiteyi bitireli çok oluyor Gülücük

Yaptığınız iş veyahutta gelecekte yapmak istediğiniz iş nedir : Şuan yaptığım iş Bilgisayar Mühendisliği belki bir süre sonra Mekatronik Mühendisliğine geçiş yapabilirim.

Neden yetkili olmak istiyorsunuz : İnsanlara yardım etmek bilgilerimi paylaşmak bu tür mesleklere veya kodlama dillerine merakı olanlara öğrendiklerimi öğretmek yaptığım işleri paylaşarak onlara destek sağlamak ve problemlerine çözüm aramak için yetkili olmak istiyorum.

Neden sizi seçmeliyiz : Forum'dan çok içinde ki insanlara baya bir bilgi aşılayacağımı tahmin ederekten ve onları "Yazılım Mühendisliği - Bilgisayar Mühendisliği" gibi mesleklere daha çok şevk edeceğim'den dolayı ileride yaptıkları veya yapacakları projeleri kat ve kat daha güzel, daha yaratıcı, daha girişimci ve daha farklı olsun diye burada bilgilerimi paylaşmak ve insanlara elimden geldiğince en iyi desteği sunmak için yetkili olmaya karar verdim umarım seçersiniz.

Ücretli Counter Strike 1.6 Plugin Paketi veya Pluginleri İçin Ö.M Atabilirsiniz.
Yetkili başvurunuz reddedilmiştir.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Reddedildi   | Nemesis Yetkili Başvurum nemesiskingofcs 2 392 15-12-2019, Saat: 23:58
Son Yorum: MawiLarq
Reddedildi   | Virüs* { Doktor } Desing Yetkili Başvurusu Hüseyin Orkun 2 408 22-11-2019, Saat: 00:00
Son Yorum: ITenGriTR
Reddedildi   | Nemesis Grafik ve Tasarım Yetkili Başvurum nemesiskingofcs 1 402 21-11-2019, Saat: 23:59
Reddedildi   | < Yetkili Başvurusu <SEO TAMSIN> > SEO TAMSIN 1 413 09-11-2019, Saat: 12:19
Reddedildi   | webdiyo yetkili başvuru Zeze.Stained 1 397 09-11-2019, Saat: 12:03

Task