Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | YENİ CSGO MOD

Konu

arkadaşlar merhaba bu csgo mod çok yordu beni anlamadım hiç.
Eski skinlerimi tekrar yükledim. Awp Serveriyim.
Yüklediğim Skinleri Nasıl aktifleştirceğim bilgi verirmsiniz.

csduraginda oynuyosanız sma dosyası olcak + birde amxx i

oyunyöneticisindeyim

Barbaros panellerdeki moddanmı bahsediyorsun

Son Düzenleme: 22-04-2019, Saat: 22:05, Düzenleyen: barbaros3455.
Evet Yeni skin ekliyorum mesela onu nasıl oyuna getireceğim bu sürümden hiç anlamadım yahu

Şuan modellerim yüklü hepsini yükledim. Ama skin geliştir var anlamadım hiçbirşey skini nasıl satın alıcaklar

(22-04-2019, Saat: 22:02)barbaros3455 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet Yeni skin ekliyorum mesela onu nasıl oyuna getireceğim bu sürümden hiç anlamadım yahu

Şuan modellerim yüklü hepsini yükledim. Ama skin geliştir var anlamadım hiçbirşey skini nasıl satın alıcaklar
Blush

Skin elde etmek verilen default ayarlar insanlara en kötü skinleri elde etme şansı sağlıyor kasalardan, bu kötü skinleride skin geliştirden iyi skinle değiştirme olanağı sağlıyor.

Skin eklemek v1 sürümü ile aynı şekilde ancak burada eklediğin skinleri en sona eklemen senin için iyi olacaktır.

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | Csgo Menu verirmisiniz düzgün KuralsizHD 2 3,571 18-09-2020, Saat: 18:32
Son Yorum: JwG
Silinmiş Konu   | CSGO MENU LAZIM Cyroxx 1 390 18-09-2020, Saat: 18:32
Son Yorum: JwG
Silinmiş Konu   | CSGO alireiz44 1 191 14-09-2020, Saat: 10:37
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | CSGO MOD İÇİN LAZIM PLUGİNLER LucifeRR 1 212 14-09-2020, Saat: 10:36
Silinmiş Konu   | CSGO MOD İÇİN LAZIM PLUGİNLER LucifeRR 1 197 14-09-2020, Saat: 10:36

Task