Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Yardım edin Lütfen. Şikayet. Tehdit

4
340

Konu

Ben şöyle bir konu açmıştım. 1 ay 2 ay gibi bir süre önce. https://forum.webdiyo.com/konu-satilmiyo...17539.html Bu konu da zombie escape mod satılıktır diye konu açtım ve "melh09" kişisi bana mesaj attı ve modu satın almak istediğini söyledi ve bana önce modu ver sonra parayı ayın 1'in de parayı gönderceğini söyledi ben ilkten kabul ettim. Sonra modu hazırlarken bir anda modun ne kadar değerli olduğunu anladım ve satmamaya karar verdim.Sonra paraya ihtiyacım olduğunu hatırladım dedim ki satayım bare sonra telefon numaralarımızı verdik birbirimize sonra o şahıs bana çalıştığını söyledi ve kaç dk bana cevap vermedi ben de satmadım. Son bu şahıs bana forum üzerinden küfür ve tehdit ediyor. Kanıt = [Resim: 2d11718f-suç_ilanı.png]
url si = https://upload.webdiyo.com/wd/2d11718f-suç_ilanı.png

Kendisi bana siber suçlara vericeğini söyledi. Yaşım 15 olabilir fakat niyetin de iyi bir insanım. Kimseye kötülük vs. yapmadım. Bu forum da veya başka bir forum da satmama nedenim yeniden söyleyeyim. Modun değerli olması. Bu şahıs numaramı vs. verse ne tür bir şey olabilir ? Ailemin bana kızmasını istemem.Lütfen bu şahısın bu forum da olmaması için banlarsanız sevinirim.

- Naber müdür
Öncelikle korkma bi halt edemez , ama benden saa abi tavsiyesi ne olursa olsun internetten hiç kimseye güvenme ve hiçkimseye tel no vs. kesinlikle verme ulaşacaksa facebookdan ordan burdan bi şekilde ulaşır.Gözünü korkutmak için demiş merak etme peşine düşpte bişey yapmaz.

---------------------------------------
Ze Map : ze_highmountain_wwarz  {%10}
---------------------------------------
ze_escapecity_wwarz_v1 = %100
ze_simple_extra_wwarz = %100
ze_fearless_wwarz_b1 = %100
ze_turkcity_wwarz = %100
ze_toxicwater_wwarz = %100
İşlem yapılmıştır bildirim için teşekkürler.

@ emreis^ biraz korkmadım değil. Ama teşekkürler. @ MawiLarq Teşekkürler.

- Naber müdür
Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | Steam , Whatsapp icon yardım Brs.16 3 300 18-09-2020, Saat: 14:50
Son Yorum: JwG
Silinmiş Konu   | [yardım] CS 1.6 THOOK MelihCetinn 1 125 14-09-2020, Saat: 10:28
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | hata yardım !!! Mikkel 2 255 04-01-2020, Saat: 16:49
Silinmiş Konu   | eklenti acil yardım Mikkel 1 212 04-01-2020, Saat: 14:23
Silinmiş Konu   | Tehdit ediyor ve Yasaklı Kişi nemesiskingofcs 8 308 21-12-2019, Saat: 20:08

Task